De meest geavanceerde race bril op de markt.
Extra breed zicht, een harde lens (mirror) en hydrodynamisch design zorgen voor de optimale prestatie.
Verwisselbare neusbruggen en dual strap silicone band voor bevestiging.
Lens is polycarbonate en de seal gemaakt van TPE.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Speedo Futura Classic zwembril blauw
(108983537)
De Speedo Futura Classic Zwembril comfort en duurzaamheid voor elke zwemsessie. De Speedo Futura Classic zwembril is ontworpen voor zwemmers die comfort en betrouwbaarheid zoeken bij elke duik. Dankzij de zachte, flexibele randen en verstelbare neusbrug biedt deze bril een aangename pasvorm zonder drukpunten perfect voor langere trainingssessies of recreatief gebruik.
€17,95
€14,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
41% Korting
BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/zilver
(0121020-010)
De Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril heeft een waterdichte, zachte siliconen afdichting rond de ogen. De zwembril heeft een perfect shape-to-face ontwerp, wat resulteert in een nauwsluitende pasvorm en maximale hydrodynamica. Het is mogelijk om de neusbrug te vervangen om er zeker van te zijn dat u de beste pasvorm op uw neus heeft. De anti-condens lenzen zullen het probleem van de zwembril die beslaat verminderen en u zult langer genieten van helder zicht. De spiegelende smoke lenzen beschermen uw ogen tegen reflectie in open water of een goed verlicht zwembad. Deze zwembril heeft een gebogen ontwerp voor een breed zijdelings zicht, is uiterst comfortabel en is perfect voor zwemsessies in open water. Let op: Inclusief mesh zakje voor zwembril.
€28,95
€16,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
10% Korting
Zoggs Tri-Vision Mask zwembril zwart - oranje lens
(461075-GYBK/TCP)
Het Zoggs Tri-Vision Mask zwembril zwart - oranje lens is voorzien van een groter frame voor een comfortabele pasvorm en biedt maximaal onvervormd 180 graden perifeer zicht door het gebruik van CLT (Curved Lens Technology) in een eigentijdse stijl. De lenzen zijn voorzien van UVA en UVB bescherming om de ogen te beschermen tegen de schadelijke zonnestralen. De anti-fog lenzen zorgen voor een helder zicht en beslaan niet.
€27,95
€24,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
16% Korting
Finis Tide zwembril blauw/geel
(3.45.060.258)
De Finis Tide is de ideale zwembril voor zowel training als wedstrijden. Met vier verwisselbare neusbruggen kun je eenvoudig de perfecte pasvorm vinden. De siliconen oogafdichtingen bieden maximaal comfort en een lekvrije afsluiting, zodat je zonder afleiding kunt zwemmen. Dankzij de anti-condens lenzen behoud je altijd een helder zicht, ongeacht de intensiteit van je training.
€17,95
€14,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
14% Korting
Speedo Hydrosity 2.0 zwembril wit
(00446017882)
De Speedo Hydrosity 2.0 zwembril is een comfortabele en veelzijdige zwembril voor recreatieve en regelmatige zwemmers. Dankzij het gestroomlijnde design, de zachte afdichting en de eenvoudig verstelbare hoofdband biedt deze bril langdurig draagcomfort en een betrouwbare pasvorm. Of je nu binnen traint of buiten zwemt, met de Hydrosity 2.0 geniet je van helder zicht en optimale ondersteuning bij elke slag.
€20,95
€17,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Zone3 Venator-X smoke zwembril zwart/wit
(SA21GOGVE101)
De Zone3 Venator-X smoke zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Arena Cobra Ultra Mirror rood/wit/zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.