
De Cobra Ultra Swipe is met zijn maximale stabiliteit en iconische hydrodynamische design de meest geavanceerde goggle van arena.
De nieuwe Anti-Fog Swipe Technology van de arena is een baanbrekende nieuwe aanpak voor het oplossen van het probleem van de mistbril.
Nu met de Swipe technologie, Met een enkele veeg van de vinger kan Swipe Anti-Fog opnieuw worden geactiveerd,
waardoor de bescherming tot 10 keer langer kan worden verlengd! Als de bril mistig wordt, veeg dan voorzichtig met je vingertop over de binnenste lenzen terwijl de bril in het water ligt en geniet langer van helder zicht.
Let op: Wij adviseren u om op het 'droge'te testen of de bril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt. (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk.)
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lens: Polycarbonaat
- Seal: japanese TPE
- Strap: silicone,
- harde lenzen
- Japanse rubber
- verwisselbare neusbrug
- dual strap
- smalle pasvorm
- 10 x lasting anti-fog
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 Venator-X getint zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€44,95
€39,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Aqua Sphere Fastlane zwembril is een low-profile goggle met een asymetrisch, anatomisch lensdesign. Deze zwembril biedt een natuurlijke waterdichte pasvorm met ingebouwde gebogen lenzen voor een panoramische view. Is voorzien van een speciaal ontworpen Strap Management System voor snelle, probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje. Tevens worden er 4 losse neusbruggetjes meegeleverd die ervoor zorgen dat er een juiste pasvorm gecreeerd kan worden. Fastlane is dé perfecte zwembril voor zowel trainingen, wedstrijden als dagelijks gebruik. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Speedo Fastskin SpeedSocket 2 Mirror Zwembril Iconische Racebril met Geavanceerd Zicht. De Speedo FS Speed Socket 2 Mirror is nu onderdeel van de Fastskin-familie, met behoud van de klassieke pasvorm van zijn voorganger en een verbeterde hydroscopische lensvorm. Dit zorgt voor uitstekende helderheid en een vergroot perifeer zicht, essentieel voor topprestaties in het water.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Aqua Sphere Vista zwembril is uitgerust met de beste Aqua Sphere technologieën voor de watersport. Met een comfortabel, lek resistent gelaatstuk en een afgerond, gestileerd frame, heeft de Aqua Sphere Vista een extreem laag profiel dat vrijwel alle weerstand elimineert wat je ervaren zult hebben bij andere zwemmaskers. De kristalheldere wrap-around lens van de Vista biedt 180-graden zicht. Dit, samen met het nieuwe Quick-Fit gespsysteem maakt de Vista zo comfortabel en zorgeloos dat je bijna zou vergeten dat je hem draagt.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Finis Tide is de ideale zwembril voor zowel training als wedstrijden. Met vier verwisselbare neusbruggen kun je eenvoudig de perfecte pasvorm vinden. De siliconen oogafdichtingen bieden maximaal comfort en een lekvrije afsluiting, zodat je zonder afleiding kunt zwemmen. Dankzij de anti-condens lenzen behoud je altijd een helder zicht, ongeacht de intensiteit van je training.
(incl. BTW)
De best-seller van de brillen. Ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden.
Zijn hydrodynamisch design zorgt ervoor dat het vele gezichten goed past, ook veel junioren zwemmers.
De bril heeft een harde lens (polycarbonate), verschillende neusbruggen en zowel de seal als de dual strap zijn gemaakt van siliconen.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Arena Cobra ultra swipe zwembril blauw/zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.