12% Korting
Deze BTTLNS Valryon 1.0 zwembril spiegel lenzen heeft een brede spiegellens met een smoky lens wat zorgt voor een zeer mooie uitstraling.
De Valyron heeft een spiegellens met een smoky tint wat zorgt voor extra UV-filtering voor de ogen en maakt het zicht tijdens zonnige/heldere zwemtochten beter.
De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt.
Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm.
Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen.
De Valyron is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden.
Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.
€39,95
€34,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Bekijk brochure
De nieuwe BTTLNS-brochure is uit!
Bekijk brochure
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze multi inzetbare bril heeft een zeer comfortabele aansluiting op het gezicht en verminderd de welbekende 'rode kringen' rondom de ogen. Door de relatief grote pasvorm valt de zwembril niet in de oogkas en verdeeld de druk over een groter oppervlakte voor een comfortabele training. Daarintegen is de Valryon ook als wedstrijd zwembril te gebruiken voor openwater- en triathlon wedstrijden door zijn vaste pasvorm en aerodynamische design.
Eigenschappen:
- Spiegel smoky lens
- Zacht en duurzaam siicone materiaal
- FFT "Face Fit Technology"
- Duurzame snelspanners
- Anti-condens lenzen
- 100% UVA/UVB protectie
- Kleur: divine black/prestige silver
Gebruik:
Spoel de zwembril na elke zwemsessie uit met kraanwater, zeer belangrijk na zwemmen in zout water. Wrijf niet met uw vingers over de lenzen of droog uw zwembril niet met een handdoek. Hierdoor zal de anti-condens laag verdwijnen van de lenzen.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Speedo biofuse 2.0 polarized zwembril zwart/groen
(00232817134)
De Speedo Biofuse 2.0 Polarized Ultiem Comfort & Helder Zicht. De Speedo Biofuse 2.0 Polarized tilt pasvorm en comfort naar een hoger niveau. Deze vernieuwde versie van de populaire Biofuse zwembril beschikt over een gepatenteerd push-button verstelsysteem en superzachte afdichtingen met een nieuw groefontwerp voor een nog betere pasvorm. De gepolariseerde lenzen verminderen reflecties en schittering, zowel binnen als buiten, waardoor je altijd helder zicht hebt.
€46,95
€41,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
9% Korting
Aqua Sphere Kayenne Pro transparante lens zwembril grijs
(ASEP3210010LC)
Dé Aqua Sphere Kayenne Pro is de ideale zwembril voor openwater zwemmen.
De Kayenne Pro van Aquasphere is een low-profile zwembril met oversized lenzen.
Dit maakt deze zwembril perfect voor het spotten van oriëntatiepunten en boeien tijdens het zwemmen in openwater.De Plexisol lenzen zijn gebogen en bieden 180 graden zicht.
De coatin is krasbestendig en de anti-fog behandeling voorkomt condens vorming.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€42,95
€38,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
17% Korting
Speedo vanquisher 3.0 zwembril roze dames
(00474716005)
De Speedo Vanquisher 3.0 zwembril topprestaties in het Water. Ga voor snelheid, comfort en helder zicht met de Speedo Vanquisher 3.0, een van de populairste zwembrillen onder wedstrijdzwemmers. Deze bril is ontworpen voor optimale hydrodynamica en een breed gezichtsveld, zodat jij je volledig kunt focussen op je prestaties.
€27,95
€22,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
9% Korting
Arena Cobra Core Swipe mirror zwembril zilver/goud
(AA003251-530)
De Arena Cobra Core Swipe mirror geeft breed zicht en maximaal comfort op topsnelheid met spiegellenzen. De Core is nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar. Die kan worden gereactiveerd met eeneenvoudig gebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€64,95
€58,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Arena Air Soft donkere lens zwembril zwart
(AA003149-550)
De Arena Air Soft donkere lens zwembril voelt zo licht aan dat je niet eens merkt dat je hem draagt.
Ontwikkeld voor fitnesszwemmers, zit het geheim van hun comfort in de afdichtingstechnologie.
De silicone pasvorm heeft een speciale honingraatstructuur die zich gemakkelijk aanpast aan uw gezicht met een stevige en toch zachte pasvorm.
Ze verminderen de druk op de oogkas en halen de pijn weg die veroorzaakt word door zuiging op gevoelige plaatsen.
Bovendien is deze bril zo licht als een veertje. Voorzien van kristalheldere harde lenzen, zelfinstellende neusbrug en een split strap voor gemakkelijk gebruik.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
13% Korting
Arena Cobra Ultra Swipe mirror zwembril zilver/blauw
(AA002507-570)
De Arena Cobra Ultra Swipe Mirror zwembril biedt maximale stabiliteit en heeft een iconisch hydrodynamisch design, waardoor het de meest geavanceerde zwembril van arena is. Uitgerust met de revolutionaire Swipe Anti-Fog technologie, zorgt deze bril voor langdurig helder zicht. Met een eenvoudige veeg van je vingertop over de binnenkant van de lenzen kan de anti-condensbescherming tot wel 10 keer langer worden geactiveerd. Bij beslaan, veeg voorzichtig over de lenzen terwijl de bril in het water ligt. De spiegelglazen verminderen schittering van de zon, wat ideaal is voor buitenzwemmen. Let op: test de pasvorm op het droge voordat je de bril in het water gebruikt, aangezien retouren na gebruik in het water niet mogelijk zijn.
€74,95
€64,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > BTTLNS Valryon 1.0 spiegellens zwembril zwart/zilver
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.