Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

3.45.064.338 | Schrijf de eerste review! 77987 77987 616323103771

De Finis Circuit 2 zwembril is een veelzijdige fitness- en wedstrijdbril, ontworpen met een gebogen, draaibaar neusstuk en siliconen oogpakkingen voor maximaal comfort.

De verstelbare siliconen band is ontworpen om te worden gedragen tijdens training en wedstrijden en verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd.

Gespiegelde, gebogen lenzen bieden ultiem perifeer zicht en verminderen vervorming.

De Circuit 2-bril wordt geleverd met drie verwisselbare neusstukken voor een universele pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 3-7 werkdagen
30,95 €30,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Laag profiel, gespiegelde lenzen: biedt duidelijk perifeer zicht, elimineert luchtweerstand, vermindert schittering en voorkomt lekken
- Gebogen neusbrug: draaibare gebogen neusbrug is geschikt voor een breed scala aan gezichtsvormen
- Siliconen oogpakkingen: biedt extra comfort en een waterdichte afdichting om elke ronde afleidingvrij te maken
- UV-bescherming, anti-fog: beschermt uw ogen tegen de schadelijke stralen van de zon, langdurige anti-fog voorkomt dat de bril troebel wordt
- Verwisselbare nose bridges: verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd voor extra comfort

Specificaties
  • Merken Finis
  • Type lens Gespiegelde lens
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/zilver 14% Korting BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/zilver (0119005-017)

De BTTLNS Archonei 1.0 getinte zwembril is een uitermate snelle wedstrijdbril door zijn aerodynamisch design. Door het 180 graden gezichtveld en de half getinte glazen met UV-filter is deze zwembril perfect voor zwemmen in het buitenwater. De Archonei is uitgevoerd met snelspanners om de bril goed te kunnen verstellen, 'Face Fit Technology' en zacht silicone materiaal welke goed in de oogkas sluiten. Door de vaste pasvorm sluit de bril zeer strak op de ogen en door het afgerond driehoekig design is de bril lastig af te slaan in de chaos van een start. Dit maakt de Archonei dé perfecte triathlon- en openwater wedstrijdbril!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€34,95

€29,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Arena Airspeed mirror zwembril zilver/paars Arena Airspeed mirror zwembril zilver/paars (AA003151-108)

De innovatieve Arena Airspeed mirror zwembril is een en comfortable zwembril met gespiegelde lenzen. luchtdichtingen zijn ontworpen om samen te drukken en passen zich aan uw gezicht aan, waarbij de druk alleen wordt verdeeld alleen waar nodig, voor een superlicht gevoel. Koele en hydrodynamisch ontwerp voor de beste prestaties. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€34,95

 (incl. BTW)

Sailfish Zwembril Flow Aqua  Sailfish Zwembril Flow Aqua (G00382C36)

De Sailfish Zwembril Flow biedt een comfortabele pasvorm (incl. 3x verschillende neuzen) en helder zicht in het water.

De Flow zwembril is geschikt voor zowel zwembadzwemmen (blauw) als open water zwemmen. De zwembril is perfect afgestemd op jouw behoeften.

Deze nieuwe zachte siliconen zwembril, met verwisselbare neuspads en verstelbare band, is de perfecte keuze voor trainingen en open water zwemmen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€24,95

 (incl. BTW)

Arena Python mirror zwembril zilver/zwart Arena Python mirror zwembril zilver/zwart (AA1E763-55)

De Arena Python mirror zwembril zilver/zwart geven je ogen een extra bescherming tegen schadelijke UV-straling bij het zwemmen in de openlucht. Ze verminderen de schittering van de zon en reflecties in zeer goed verlichte zwembaden. De slangenoogvorm van de bril bieden een breed gezichtsveld van 180 graden. De robuste lenzen geven een helder zicht en de zachte en duurzame siliconen afdichting zorgt voor een hoog draagcomfort. De dubbele hoofdband maakt het heel eenvoudig om de bril te verstellen en garandeert dat de bril goed blijft zitten. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€32,95

 (incl. BTW)

Zone3 Vision-max zwembril blauw 11% Korting Zone3 Vision-max zwembril blauw (SA18GOGVI)

De masker-stijl Zone3 Vision-max zwembril blauw beschikt over een zachte siliconen frame dat breed op het gezicht zit, het biedt een fantastische en comfortabele afdichting die niet zo op het gezicht drukken zoals normale zwembrillen kunnen doen. Dankzij de unieke gebogen lenzen zorgt de bril voor een panoramisch zicht van 180 graden. In tegenstelling tot een traditioneel duikmasker heeft deze zwembril een zeer laag profiel dat is ontworpen om alle weerstand in het water tot een minimum te beperken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€36,-

€31,95

  Je bespaart €4,05 (incl. BTW)

Zone3 Vapour zwembril groen/geel 10% Korting Zone3 Vapour zwembril groen/geel (SA23GOGVA106)

De Zone3 Vapour zwembril is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit. De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten. De lens is gepolariseerd: de polarisatie houdt de schittering tegen op het wateroppervlak van bijvoorbeeld de felle zonnestralen. Maar de bril functioneert ook uitstekend tijdens een zwembad training. Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€54,95

€48,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.