Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

3.45.064.338 | Schrijf de eerste review! 77987 77987 616323103771

De Finis Circuit 2 zwembril is een veelzijdige fitness- en wedstrijdbril, ontworpen met een gebogen, draaibaar neusstuk en siliconen oogpakkingen voor maximaal comfort.

De verstelbare siliconen band is ontworpen om te worden gedragen tijdens training en wedstrijden en verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd.

Gespiegelde, gebogen lenzen bieden ultiem perifeer zicht en verminderen vervorming.

De Circuit 2-bril wordt geleverd met drie verwisselbare neusstukken voor een universele pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 3-7 werkdagen
30,95 €30,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Laag profiel, gespiegelde lenzen: biedt duidelijk perifeer zicht, elimineert luchtweerstand, vermindert schittering en voorkomt lekken
- Gebogen neusbrug: draaibare gebogen neusbrug is geschikt voor een breed scala aan gezichtsvormen
- Siliconen oogpakkingen: biedt extra comfort en een waterdichte afdichting om elke ronde afleidingvrij te maken
- UV-bescherming, anti-fog: beschermt uw ogen tegen de schadelijke stralen van de zon, langdurige anti-fog voorkomt dat de bril troebel wordt
- Verwisselbare nose bridges: verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd voor extra comfort

Specificaties
  • Merken Finis
  • Type lens Gespiegelde lens
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Arena Air Bold Swipe zwembril getint blauw/wit/zwart Arena Air Bold Swipe zwembril getint blauw/wit/zwart (AA004714-101)

De Arena Air-Bold Swipe zwembril is de eerste zwembril met Swipe anti-condens technologie. Air Bold Swipe zwembrillen combineren de voordelen van het Air seals honingraat ontwerp met Swipe anti-fog technologie. De Air-Bold zwembrillen passen zich aan het gezicht aan, waardoor ze superlicht aanvoelen, en bieden bovendien 10 keer langer helder zicht dan andere anticondensoplossingen door simpelweg met de vinger over de binnen lens te vegen. Deze nieuwe technologie is getest door topzwemmers en heeft deze racebril legendarisch gemaakt. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€41,95

 (incl. BTW)

Speedo aquapulse pro zwembril grijs/rood p15 15% Korting Speedo aquapulse pro zwembril grijs/rood p15 (12264D640)

De Speedo Aquapulse Pro Optimale Pasvorm & Bescherming voor Serieuze Zwemmers. De Speedo Aquapulse Pro is ontworpen voor fitnesszwemmers en triatleten die op zoek zijn naar een zwembril met uitstekend comfort, stabiliteit en bescherming. Dankzij de geavanceerde IQfit™ technologie biedt deze bril een perfecte pasvorm zonder lekkage, terwijl de smoke lenzen de ogen beschermen tegen fel licht en zonnestralen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€38,-

€31,95

  Je bespaart €6,05 (incl. BTW)

Zone3 Vision-max zwembril clear/zwart 11% Korting Zone3 Vision-max zwembril clear/zwart (SA25GOGVI120)

De masker-stijl Zone3 Vision-max zwembril blauw beschikt over een zachte siliconen frame dat breed op het gezicht zit, het biedt een fantastische en comfortabele afdichting die niet zo op het gezicht drukken zoals normale zwembrillen kunnen doen. Dankzij de unieke gebogen lenzen zorgt de bril voor een panoramisch zicht van 180 graden. In tegenstelling tot een traditioneel duikmasker heeft deze zwembril een zeer laag profiel dat is ontworpen om alle weerstand in het water tot een minimum te beperken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€36,-

€31,95

  Je bespaart €4,05 (incl. BTW)

Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje 10% Korting Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje (SA19GOGVA113)

De Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit. De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten. De lenzen van de zwembril zijn fotochromatisch en worden automatisch donkerder als het licht buiten feller wordt. Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

€57,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Speedo fastskin pure focus mirror zwembril rood/zwart 10% Korting Speedo fastskin pure focus mirror zwembril rood/zwart (11778A260)

De Speedo Fastskin Pure Focus Mirror Maximale Snelheid & Prestaties. Krachtig. Onbevreesd. Snel. De Speedo Fastskin Pure Focus Mirror is ontworpen in samenwerking met topatleten en biedt een ongeëvenaarde combinatie van hydrodynamica, comfort en snelheid. Met 5 procent minder weerstand dan de Fastskin Elite is dit Speedo’s meest geavanceerde en snelste wedstrijdbril ooit.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€71,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Arena Zoom X-Fit zwembril groen/zwart Arena Zoom X-Fit zwembril groen/zwart (AA92404-56)

Het klassieke design van de Arena Zoom X-fit maakt deze bril zeer toegangelijk.

Harde polycarbonate lens, verstelbare neusbruggen en de zachte siliconene seal bieden conform.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€12,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.