Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

3.45.064.338 | Schrijf de eerste review! 77987 77987 616323103771

De Finis Circuit 2 zwembril is een veelzijdige fitness- en wedstrijdbril, ontworpen met een gebogen, draaibaar neusstuk en siliconen oogpakkingen voor maximaal comfort.

De verstelbare siliconen band is ontworpen om te worden gedragen tijdens training en wedstrijden en verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd.

Gespiegelde, gebogen lenzen bieden ultiem perifeer zicht en verminderen vervorming.

De Circuit 2-bril wordt geleverd met drie verwisselbare neusstukken voor een universele pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 3-7 werkdagen
30,95 €30,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Laag profiel, gespiegelde lenzen: biedt duidelijk perifeer zicht, elimineert luchtweerstand, vermindert schittering en voorkomt lekken
- Gebogen neusbrug: draaibare gebogen neusbrug is geschikt voor een breed scala aan gezichtsvormen
- Siliconen oogpakkingen: biedt extra comfort en een waterdichte afdichting om elke ronde afleidingvrij te maken
- UV-bescherming, anti-fog: beschermt uw ogen tegen de schadelijke stralen van de zon, langdurige anti-fog voorkomt dat de bril troebel wordt
- Verwisselbare nose bridges: verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd voor extra comfort

Specificaties
  • Merken Finis
  • Type lens Gespiegelde lens
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Zoggs Predator polarized zwembril blauw/wit/oranje Zoggs Predator polarized zwembril blauw/wit/oranje (461060-433822)

De Zoggs predator flex polarized brengt u de beste pasvorm tot nu toe! De nieuwe predator flex lijn biedt een ongeëvenaard comfort dankzij het gebruik van 4 unieke flexpoints. Uitgerust met een gepolariserde lens is dit een ideale bril voor de buitenzwemmer. Maak u geen zorgen over aanslag, de lenzen zijn geïmpregneerd met anti-fog technologie! Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€49,95

 (incl. BTW)

Arena Tracks zwart/smoke/zwart Arena Tracks zwart/smoke/zwart (AA92341-55)

De best-seller van de brillen. Ideaal te gebruiken als trainingsbril, maar ook als instapmodel voor wedstrijden.

Zijn hydrodynamisch design zorgt ervoor dat het vele gezichten goed past, ook veel junioren zwemmers.

De bril heeft een harde lens (polycarbonate), verschillende neusbruggen en zowel de seal als de dual strap zijn gemaakt van siliconen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€19,95

 (incl. BTW)

Arena The One mirror zwembril blauw Arena The One mirror zwembril blauw (AA003152-100)

De uiterst comfortabele Arena The One mirror is ontworpen voor fitnesszwemmers. Dankzij het exclusieve design past deze zweembril zich aan elke zwemmer aan. Het extra zachte en hypoallergene siliconen materiaal zorgt voor uitstekend comfort. De neusbrug past zich aan het gezicht aan. De strap is eenvoudig te verstellen, wat zorgt voor een aangename pasvorm, ook met lang haar. Door het grote frame is de bril ook geschikt voor grote hoofdvormen. De zwembril is voorzien van een anti-fog coating en UV bescherming en is PVC vrij. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€27,95

 (incl. BTW)

BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/zilver 14% Korting BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/zilver (0119005-017)

De BTTLNS Archonei 1.0 getinte zwembril is een uitermate snelle wedstrijdbril door zijn aerodynamisch design. Door het 180 graden gezichtveld en de half getinte glazen met UV-filter is deze zwembril perfect voor zwemmen in het buitenwater. De Archonei is uitgevoerd met snelspanners om de bril goed te kunnen verstellen, 'Face Fit Technology' en zacht silicone materiaal welke goed in de oogkas sluiten. Door de vaste pasvorm sluit de bril zeer strak op de ogen en door het afgerond driehoekig design is de bril lastig af te slaan in de chaos van een start. Dit maakt de Archonei dé perfecte triathlon- en openwater wedstrijdbril!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€34,95

€29,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Zone3 Venator-X blauwe lens zwembril wit/blauw 11% Korting Zone3 Venator-X blauwe lens zwembril wit/blauw (SA24GOGVE106)

De Zone3 Venator-X zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€44,95

€39,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Arena Cobra Core Swipe zwembril blauw 8% Korting Arena Cobra Core Swipe zwembril blauw (AA003930-700)

De Arena Cobra Core Swipe geeft breed zicht en maximaal comfort op topsnelheid. De Core is nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar. Die kan worden gereactiveerd met eeneenvoudig gebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€59,95

€54,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.