Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

3.45.064.338 | Schrijf de eerste review! 77987 77987 616323103771

De Finis Circuit 2 zwembril is een veelzijdige fitness- en wedstrijdbril, ontworpen met een gebogen, draaibaar neusstuk en siliconen oogpakkingen voor maximaal comfort.

De verstelbare siliconen band is ontworpen om te worden gedragen tijdens training en wedstrijden en verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd.

Gespiegelde, gebogen lenzen bieden ultiem perifeer zicht en verminderen vervorming.

De Circuit 2-bril wordt geleverd met drie verwisselbare neusstukken voor een universele pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 3-7 werkdagen
30,95 €30,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Laag profiel, gespiegelde lenzen: biedt duidelijk perifeer zicht, elimineert luchtweerstand, vermindert schittering en voorkomt lekken
- Gebogen neusbrug: draaibare gebogen neusbrug is geschikt voor een breed scala aan gezichtsvormen
- Siliconen oogpakkingen: biedt extra comfort en een waterdichte afdichting om elke ronde afleidingvrij te maken
- UV-bescherming, anti-fog: beschermt uw ogen tegen de schadelijke stralen van de zon, langdurige anti-fog voorkomt dat de bril troebel wordt
- Verwisselbare nose bridges: verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd voor extra comfort

Specificaties
  • Merken Finis
  • Type lens Gespiegelde lens
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/regenboog 13% Korting BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/regenboog (0121020-061)

De Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril heeft een waterdichte, zachte siliconen afdichting rond de ogen. De zwembril heeft een perfect shape-to-face ontwerp, wat resulteert in een nauwsluitende pasvorm en maximale hydrodynamica. Het is mogelijk om de neusbrug te vervangen om er zeker van te zijn dat u de beste pasvorm op uw neus heeft. De anti-condens lenzen zullen het probleem van de zwembril die beslaat verminderen en u zult langer genieten van helder zicht. De spiegelende smoke lenzen beschermen uw ogen tegen reflectie in open water of een goed verlicht zwembad. Deze zwembril heeft een gebogen ontwerp voor een breed zijdelings zicht, is uiterst comfortabel en is perfect voor zwemsessies in open water. Let op: Inclusief mesh zakje voor zwembril.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€28,95

€24,95

  Je bespaart €4,- (incl. BTW)

Speedo fastskin pure focus mirror zwembril zwart/rood 10% Korting Speedo fastskin pure focus mirror zwembril zwart/rood (1177817607)

De Speedo Fastskin Pure Focus Mirror Maximale Snelheid & Prestaties. Krachtig. Onbevreesd. Snel. De Speedo Fastskin Pure Focus Mirror is ontworpen in samenwerking met topatleten en biedt een ongeëvenaarde combinatie van hydrodynamica, comfort en snelheid. Met 5 procent minder weerstand dan de Fastskin Elite is dit Speedo’s meest geavanceerde en snelste wedstrijdbril ooit.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€78,-

€69,95

  Je bespaart €8,05 (incl. BTW)

Speedo vanquisher 3.0 mirror zwembril blauw/grijs dames 15% Korting Speedo vanquisher 3.0 mirror zwembril blauw/grijs dames (00473617931)

De Speedo Vanquisher 3.0 Mirror Zwembril kristalhelder zicht, competitieve snelheid. De Speedo Vanquisher 3.0 Mirror is ontworpen voor zwemmers die topprestaties willen leveren zonder concessies te doen aan comfort en zicht. Met zijn gestroomlijnde profiel en spiegelende lenzen is deze zwembril perfect voor zowel trainingen als wedstrijden, binnen of buiten.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€32,95

€27,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Zoggs Predator flex polarized ultra zwembril zwart/groen 8% Korting Zoggs Predator flex polarized ultra zwembril zwart/groen (461046-BKGNPCPR-11CN)

Met de Zoggs Predator flex polarized ultra zwembril ervaar je de beste pasvorm tot nu toe. De Advanced Ultra-Fit pakking biedt uitzonderlijk comfort, met 10% zachtere siliconen voor een lichter gevoel en de koperen Polarized Ultra lenzen filteren schadelijke blauwe stralen om vermoeidheid van de ogen bij fel en weinig licht te voorkomen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€59,95

€54,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Zoggs Predator donkere lens zwembril paars/wit Zoggs Predator donkere lens zwembril paars/wit (461037-PKWH/TSM)

De Zoggs Predator donkere lens zwembril bied een fantastische duurzaamheid dankzij Zogg's unieke Bio-Tech technologie en het duurzame siliconen soft-seal ontwerp dat voor een uitstekende en comfortabele pasvorm zorgt. De dubbele band kan gemakkelijk worden aangepast en vermindert de druk rond de ogen aanzienlijk. De gebogen lenzen met CLT (Curves Lens Technology) bieden een onvervormd en breed gezichtsveld van 180 graden. Dankzij de Fogbuster-anticondens lenzen blijft het zicht lang goed. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€29,95

 (incl. BTW)

Speedo Futura Classic zwembril zwart 11% Korting Speedo Futura Classic zwembril zwart (10898B572)

De Speedo Futura Classic Zwembril comfort en duurzaamheid voor elke zwemsessie. De Speedo Futura Classic zwembril is ontworpen voor zwemmers die comfort en betrouwbaarheid zoeken bij elke duik. Dankzij de zachte, flexibele randen en verstelbare neusbrug biedt deze bril een aangename pasvorm zonder drukpunten perfect voor langere trainingssessies of recreatief gebruik.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€17,95

€15,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Finis Circuit2 zwembril spiegellens rood/geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.