Sailfish Zwembril Blizzard black

G10345C10 | Schrijf de eerste review! 95069 95069 4055083500868

De Sailfish Zwembril Blizzard met gepolariseerde lenzen is de perfecte wedstrijdzwembril.

De gebogen lenzen zorgen voor een onvervormd en breed gezichtsveld van 180 graden.

Het extra zachte siliconenmateriaal uit één stuk in combinatie met onze Quick-Fit Buckle zorgt voor een uitstekend draagcomfort.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).


Bekijk uitgebreide omschrijving
Levering binnen 1-2 werkdag(en)
39,95 €39,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Sailfish Zwembril Blizzard

Sailfish is overgestapt op duurzame verpakkingen en hebben deze in het productassortiment geïntegreerd om onze afhankelijkheid van schadelijke verzend- en display-items te verminderen.

Duurzame logistiek zorgt ervoor dat je pakketje bij jou aankomt op een manier die vriendelijker is voor de planeet, zodat je kunt uitkijken naar je volgende avontuur in een schonere natuurlijke omgeving.

Materiaal: Lenzen: 100% PC, frame & hoofdband: 100% siliconen

Specificaties
  • Merken Sailfish
  • Type lens Gepolariseerde lens
  • Kleur Combi kleur
  • Geslacht Unisex
  • Categorie Sailfish 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Aqua Sphere Fastlane spiegellens zwembril blauw/wit  Aqua Sphere Fastlane spiegellens zwembril blauw/wit (ASEP294009LMB)

De Aqua Sphere Fastlane zwembril is een low-profile goggle met een asymetrisch, anatomisch lensdesign. Deze zwembril biedt een natuurlijke waterdichte pasvorm met ingebouwde gebogen lenzen voor een panoramische view. Is voorzien van een speciaal ontworpen Strap Management System voor snelle, probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje. Tevens worden er 4 losse neusbruggetjes meegeleverd die ervoor zorgen dat er een juiste pasvorm gecreeerd kan worden. Fastlane is dé perfecte zwembril voor zowel trainingen, wedstrijden als dagelijks gebruik.  Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€36,95

 (incl. BTW)

Aqua Sphere Vista XP donkere lens zwembril groen Aqua Sphere Vista XP donkere lens zwembril groen (ASMS5643535LD)

De Aqua Sphere Vista XP zwembril is dé perfecte zwembril voor openwaterzwemmen en triathlon.

Dit comfortabele zwemmasker heeft een lekbestendige afdichting door het gebruik van Softeril.

De krasbestendige Plexisol lenzen zijn gebogen en bieden een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat het zicht vervormt.

De Vista XP is voorzien van een one-touch, Quick-Fit gespsysteem voor probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€37,95

 (incl. BTW)

Speedo vanquisher 3.0 zwembril blauw 10% Korting Speedo vanquisher 3.0 zwembril blauw (00473510729)

De Speedo Vanquisher 3.0 Zwembril prestaties zonder compromis. De Speedo Vanquisher 3.0 is een van de meest geliefde zwembrillen onder wedstrijd- en serieuze trainingszwemmers. Deze bril biedt een nauwsluitende pasvorm, helder zicht en een gestroomlijnd ontwerp dat perfect is voor topprestaties in het water.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€27,95

€24,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Aqua Sphere Clear Optical Lens voor Eagle 10% Korting Aqua Sphere Clear Optical Lens voor Eagle (AS1673(4))

Speciaal voor de Aqua Sphere Eagle Optical zwembril zijn er optische glazen beschikbaar. Verkrijgbaar in individuele halve stappen voor oogcorrectie van -1,5 tot -6,0. De Aqua Sphere Eagle en de bijbehorende lenzen zijn zo vorm gegeven dat de lenzen zowel links als rechts te plaatsen zijn. De heldere lenzen zijn gemaakt van duurzaam polycarbonaat en voorbehandeld met anticondens en krasbestendige coating. Door middel van het "pop-en-swap" constructie is de lens eenvoudig te verwisselen. Zo creëer je dus zelf snel en eenvoudig een zwembril op sterkte. Let op: in de verpakking zit één lens, deze lenzen zijn alleen geschikt voor de Aqua sphere eagle zwembrillen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€19,95

€17,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Zoggs Predator titanium zwembril zwart/oranje Zoggs Predator titanium zwembril zwart/oranje (461065-GYBK/MOR)

De Zoggs predator Titanium zwembril brengt u de beste pasvorm tot nu toe! De nieuwe predator flex lijn biedt een ongeëvenaard comfort dankzij het gebruik van 4 unieke flexpoints. Uitgerust met een gespiegelde lens is dit een ideale bril bij fel buiten licht. Maak u geen zorgen over aanslag, de lenzen zijn geïmpregneerd met anti-fog technologie! Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€39,95

 (incl. BTW)

Finis Bolt zwembril black/smoke Finis Bolt zwembril black/smoke (3.45.077.239)

De Finis Bolt zwembril is ontworpen voor optimale prestaties en comfort, zowel tijdens trainingen als wedstrijden. De siliconen oogafdichtingen zorgen voor een waterdichte afsluiting, waardoor je zonder afleiding kunt zwemmen. De verstelbare gesplitste hoofdband verdeelt de druk gelijkmatig over het hoofd, wat zorgt voor een comfortabele en stabiele pasvorm.

Levering binnen 3-7 werkdagen
€23,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Sailfish Zwembril Blizzard black

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.