
De Speedo Vanquisher 3.0 Mirror Zwembril kristalhelder zicht, competitieve snelheid.
De Speedo Vanquisher 3.0 Mirror is ontworpen voor zwemmers die topprestaties willen leveren zonder concessies te doen aan comfort en zicht.
Met zijn gestroomlijnde profiel en spiegelende lenzen is deze zwembril perfect voor zowel trainingen als wedstrijden, binnen of buiten.
€32,95
€29,95Je bespaart €3,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De gespiegeld gecoate lenzen verminderen schittering en zonlicht, wat zorgt voor scherp zicht onder alle lichtomstandigheden. Dankzij het lage profiel en de ergonomische pasvorm blijft de bril stevig zitten, zelfs bij krachtige starts en keerpunten.
- Spiegelende lenzen – verminderen schittering en beschermen tegen UV-straling
- Panoramisch zicht – bredere lenzen voor een beter gezichtsveld
- Vier verwisselbare neusbruggen – voor een persoonlijke pasvorm
- Comfortabele afdichting – zachte siliconen randen voor langdurig draagcomfort
- Ideaal voor competitiezwemmers – strak design, minimale weerstand
De Vanquisher 3.0 Mirror is een favoriet onder wedstrijdzwemmers wereldwijd. Betrouwbaar, stijlvol en gebouwd voor snelheid – dit is jouw nieuwe geheime wapen in het water.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zoggs Predator donkere lens zwembril bied een fantastische duurzaamheid dankzij Zogg's unieke Bio-Tech technologie en het duurzame siliconen soft-seal ontwerp dat voor een uitstekende en comfortabele pasvorm zorgt. De dubbele band kan gemakkelijk worden aangepast en vermindert de druk rond de ogen aanzienlijk. De gebogen lenzen met CLT (Curves Lens Technology) bieden een onvervormd en breed gezichtsveld van 180 graden. Dankzij de Fogbuster-anticondens lenzen blijft het zicht lang goed. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Aqua Sphere Vista Junior is dé meest comfortabele zwembril voor kinderen met een lekbestendige afdichting door het gebruik van 100% Softeril.
De krasbestendige Plexisol lenzen zijn gebogen en bieden een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat het zicht vervormt.
Deze zwembril is voorzien van een one-touch, Quick-Fit gespsysteem voor probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
Let op: Dit is een kinder zwembril en heeft dus een kleinere pasvorm.
(incl. BTW)
De Cobra Ultra Swipe is met zijn maximale stabiliteit en iconische hydrodynamische design de meest geavanceerde goggle van arena. De nieuwe Anti-Fog Swipe Technology van de arena is een baanbrekende nieuwe aanpak voor het oplossen van het probleem van de mistbril. Nu met de Swipe technologie, Met een enkele veeg van de vinger kan Swipe Anti-Fog opnieuw worden geactiveerd, waardoor de bescherming tot 10 keer langer kan worden verlengd! Als de bril mistig wordt, veeg dan voorzichtig met je vingertop over de binnenste lenzen terwijl de bril in het water ligt en geniet langer van helder zicht. Let op: Wij adviseren u om op het 'droge'te testen of de bril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt. (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk.)
(incl. BTW)
De Sailfish Zwembril Flow biedt een comfortabele pasvorm (incl. 3x verschillende neuzen) en helder zicht in het water.
De Flow zwembril is geschikt voor zowel zwembadzwemmen (blauw) als open water zwemmen. De zwembril is perfect afgestemd op jouw behoeften.
Deze nieuwe zachte siliconen zwembril, met verwisselbare neuspads en verstelbare band, is de perfecte keuze voor trainingen en open water zwemmen.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Speedo Hydropulse Mirror Zwembril biedt zwemmers de perfecte combinatie van helder zicht, bescherming tegen fel licht en ultiem comfort. Het moderne ontwerp en de geavanceerde technologie zorgen ervoor dat je het meeste uit je zwemsessies haalt, zowel in het zwembad als in open water. Deze zwembril is ideaal voor zowel recreatieve als sportieve zwemmers die op zoek zijn naar topkwaliteit.
€27,95
€24,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Deze BTTLNS Ghiskar 1.0 transparante zwembril heeft een brede transparante lens voor een goede heldere beeldvorming. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Ghiskar is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden.
€36,95
€32,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Speedo vanquisher 3.0 mirror zwembril blauw
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.