
De Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Zwembril is perfect voor zwemmen met hoge prestaties.
De gebogen getinte Smoke lenzen zijn ideaal voor een gemiddelde bescherming tegen fel licht, ideaal voor buitengebruik bij wisselende weers- en lichtomstandigheden.
Om de zichtbaarheid te verbeteren biedt de Liquid Skin een verbeterde pasvorm en comfort, maar ook een veel breder zicht tijdens het zwemmen.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€34,95
€31,95Je bespaart €3,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Zwembril
Eigenschappen:
- Getinte gebogen lenzen bieden gemiddelde bescherming tegen fel licht.
- Fantastisch voor binnen en buiten
- Liquid Skin voor een ultralichte tweede huid
- Splitband met snelle aanpassing
- Anticondenslenzen voor extra vochtregulatie en helder zicht
- UV-bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Speedo Fastskin Pure Focus Mirror Maximale Snelheid & Prestaties. Krachtig. Onbevreesd. Snel. De Speedo Fastskin Pure Focus Mirror is ontworpen in samenwerking met topatleten en biedt een ongeëvenaarde combinatie van hydrodynamica, comfort en snelheid. Met 5 procent minder weerstand dan de Fastskin Elite is dit Speedo’s meest geavanceerde en snelste wedstrijdbril ooit.
€78,-
€69,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
De Arena Cobra Tri Swipe mirror is de ultieme zwembrilvoor triatleten. De bril beschikt over een 3D pakking voor de beste pasvorm en comfort en geen water dat op de lenzen. Nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar, die kan worden gereactiveerd met een eenvoudiggebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Speedo Vanquisher 3.0 zwembril topprestaties in het Water. Ga voor snelheid, comfort en helder zicht met de Speedo Vanquisher 3.0, een van de populairste zwembrillen onder wedstrijdzwemmers. Deze bril is ontworpen voor optimale hydrodynamica en een breed gezichtsveld, zodat jij je volledig kunt focussen op je prestaties.
€27,95
€24,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
De Arena Cobra Core Swipe geeft breed zicht en maximaal comfort op topsnelheid. De Core is nu met de beste anti-condens technologie beschikbaar. Die kan worden gereactiveerd met eeneenvoudig gebaar en gaat 10 keer langer mee. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€59,95
€53,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
De uiterst comfortabele Arena The One Mask is ontworpen voor fitnesszwemmers. Dankzij het exclusieve design past deze goggle zich aan elke zwemmer aan. Het extra zachte en hypoallergene siliconen materiaal zorgt voor uitstekend comfort. De neusbrug past zich aan het gezicht aan. De strap is eenvoudig te verstellen, wat zorgt voor een aangename pasvorm, ook met lang haar. Door het grote frame is de bril ook geschikt voor grote hoofdvormen. De zwembril is voorzien van een anti-fog coating en UV bescherming en is PVC vrij. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
Deze BTTLNS Valryon 1.0 zwembril spiegel lenzen heeft een brede spiegellens met een smoky lens wat zorgt voor een zeer mooie uitstraling. De Valyron heeft een spiegellens met een smoky tint wat zorgt voor extra UV-filtering voor de ogen en maakt het zicht tijdens zonnige/heldere zwemtochten beter. De zwembril is gemaakt van het meest duurzame en zachtst mogelijk silicone materiaal met FFT "Face Fit Technology", zodat hij perfect op het gezicht aansluit en lekken voorkomt. Zeer gemakkelijk en goed te verstellen met de snelspanners op beide zijkanten voor een perfecte pasvorm. Uitgevoerd met anti-condens lenzen die vocht op de lenzen voorkomen en zorgen voor langer 'condens vrij' zwemmen. De Valyron is een multi-funtionele zwembril, zowel geschikt voor comfortabele trainingen als voor triathlon of openwater wedstrijden. Let op: Inclusief mesh zwembril zakje.
€39,95
€34,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zoggs Tiger LSR+ donkere lens zwembril zwart/oranje
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.