Uitverkoop
De Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Zwembril is perfect voor zwemmen met hoge prestaties.
De gebogen getinte Smoke lenzen zijn ideaal voor een gemiddelde bescherming tegen fel licht, ideaal voor buitengebruik bij wisselende weers- en lichtomstandigheden.
Om de zichtbaarheid te verbeteren biedt de Liquid Skin een verbeterde pasvorm en comfort, maar ook een veel breder zicht tijdens het zwemmen.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€34,95
€29,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Zoggs Tiger Liquid Skin Race+ Zwembril
Eigenschappen:
- Getinte gebogen lenzen bieden gemiddelde bescherming tegen fel licht.
- Fantastisch voor binnen en buiten
- Liquid Skin voor een ultralichte tweede huid
- Splitband met snelle aanpassing
- Anticondenslenzen voor extra vochtregulatie en helder zicht
- UV-bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
7% Korting
Zoggs Predator flex 2.0 zwembril zilver/blauw
(461041-333848)
De Zoggs Predator flex 2.0 zwembril zilver/blauw brengt u de unieke 4 Flexpoint technologie voor verbeterde frame flexibiliteit en een gecontourde comfortabele pasvorm. Het grotere frame zorgt een super comfortabele pasvorm en de Curved Lens Technology zorgt voor 180 graden perifeer zicht. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€39,95
€36,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
13% Korting
BTTLNS Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril zwart/goud
(0121020-087)
De Shrykos 1.0 spiegel getinte lenzen zwembril heeft een waterdichte, zachte siliconen afdichting rond de ogen. De zwembril heeft een perfect shape-to-face ontwerp, wat resulteert in een nauwsluitende pasvorm en maximale hydrodynamica. Het is mogelijk om de neusbrug te vervangen om er zeker van te zijn dat u de beste pasvorm op uw neus heeft. De anti-condens lenzen zullen het probleem van de zwembril die beslaat verminderen en u zult langer genieten van helder zicht. De spiegelende smoke lenzen beschermen uw ogen tegen reflectie in open water of een goed verlicht zwembad. Deze zwembril heeft een gebogen ontwerp voor een breed zijdelings zicht, is uiterst comfortabel en is perfect voor zwemsessies in open water. Let op: Inclusief mesh zakje voor zwembril.
€28,95
€24,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
10% Korting
Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje
(SA19GOGVA113)
De Zone3 Vapour PH zwembril zwart/oranje is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit. De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten. De lenzen van de zwembril zijn fotochromatisch en worden automatisch donkerder als het licht buiten feller wordt. Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€64,95
€57,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
11% Korting
Speedo biofuse 2.0 zwembril blauw/wit p15
(00233214502)
De Speedo Biofuse 2.0 Verbeterd Comfort & Innovatief Design. De Speedo Biofuse 2.0 brengt pasvorm en comfort naar een hoger niveau. Deze vernieuwde zwembril behoudt de populaire Speedo Biofuse®-technologie, maar introduceert daarnaast biosynthetische materialen, een gepatenteerd drukknop-verstelsysteem en superzachte afdichtingen met een nieuw groefontwerp. Dit zorgt voor een nog betere pasvorm en ultiem draagcomfort.
€26,95
€23,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
14% Korting
BTTLNS Archonei 1.0 getinte lens zwembril zwart/rood
(0119005-003)
De BTTLNS Archonei 1.0 getinte zwembril is een uitermate snelle wedstrijdbril door zijn aerodynamisch design. Door het 180 graden gezichtveld en de half getinte glazen met UV-filter is deze zwembril perfect voor zwemmen in het buitenwater. De Archonei is uitgevoerd met snelspanners om de bril goed te kunnen verstellen, 'Face Fit Technology' en zacht silicone materiaal welke goed in de oogkas sluiten. Door de vaste pasvorm sluit de bril zeer strak op de ogen en door het afgerond driehoekig design is de bril lastig af te slaan in de chaos van een start. Dit maakt de Archonei dé perfecte triathlon- en openwater wedstrijdbril!
€34,95
€29,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
9% Korting
Speedo Hydrosity 2.0 zwembril zwart
(00446017881)
De Speedo Hydrosity 2.0 zwembril is een comfortabele en veelzijdige zwembril voor recreatieve en regelmatige zwemmers. Dankzij het gestroomlijnde design, de zachte afdichting en de eenvoudig verstelbare hoofdband biedt deze bril langdurig draagcomfort en een betrouwbare pasvorm. Of je nu binnen traint of buiten zwemt, met de Hydrosity 2.0 geniet je van helder zicht en optimale ondersteuning bij elke slag.
€20,95
€18,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zoggs Tiger LSR+ transparante lens zwembril blauw
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.