
De Zone3 Vapour zwembril is gemaakt van het zachtst mogelijke silicone, zodat deze perfect alle contouren van het gezicht volgt en goed aansluit.
De Aquaventure heeft daarmee een waterdichte afsluiting ook wanneer je je ogen samenknijpt voor die laatste inspanning blijft de Attack goed en comfortabel zitten.
De lens is gepolariseerd: de polarisatie houdt de schittering tegen op het wateroppervlak van bijvoorbeeld de felle zonnestralen. Maar de bril functioneert ook uitstekend tijdens een zwembad training.
Spoel de bril na elke training goed uit met kraanwater. Dit is met name belangrijk na een zwemsessie in zoutwater.
€54,95
€48,95Je bespaart €6,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Aqua Sphere Vista Junior is dé meest comfortabele zwembril voor kinderen met een lekbestendige afdichting door het gebruik van 100% Softeril.
De krasbestendige Plexisol lenzen zijn gebogen en bieden een zichtveld van maar liefst 180 graden zonder dat het zicht vervormt.
Deze zwembril is voorzien van een one-touch, Quick-Fit gespsysteem voor probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje.
Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
Let op: Dit is een kinder zwembril en heeft dus een kleinere pasvorm.
(incl. BTW)
De uiterst comfortabele Arena The One mirror is ontworpen voor fitnesszwemmers. Dankzij het exclusieve design past deze zweembril zich aan elke zwemmer aan. Het extra zachte en hypoallergene siliconen materiaal zorgt voor uitstekend comfort. De neusbrug past zich aan het gezicht aan. De strap is eenvoudig te verstellen, wat zorgt voor een aangename pasvorm, ook met lang haar. Door het grote frame is de bril ook geschikt voor grote hoofdvormen. De zwembril is voorzien van een anti-fog coating en UV bescherming en is PVC vrij. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Aqua Sphere Xceed zwembril combineert een gespecialiseerde gebogen lenstechnologie met een hydrodynamische pasvorm voor helder zicht tijdens zwemtochten. Deze zwembril heeft een easy-adjust gespsysteem voor snelle, probleemloze fit van het hoofdbandje. Tevens worden 4 losse neusbruggetjes meegeleverd voor een perfecte pasvorm. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€54,95
€49,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De Aqua Sphere Fastlane zwembril is een low-profile goggle met een asymetrisch, anatomisch lensdesign. Deze zwembril biedt een natuurlijke waterdichte pasvorm met ingebouwde gebogen lenzen voor een panoramische view. Is voorzien van een speciaal ontworpen Strap Management System voor snelle, probleemloze aanpassingen van het hoofdbandje. Tevens worden er 4 losse neusbruggetjes meegeleverd die ervoor zorgen dat er een juiste pasvorm gecreeerd kan worden. Fastlane is dé perfecte zwembril voor zowel trainingen, wedstrijden als dagelijks gebruik. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De uiterst comfortabele Arena The One Mask is ontworpen voor fitnesszwemmers. Dankzij het exclusieve design past deze goggle zich aan elke zwemmer aan. Het extra zachte en hypoallergene siliconen materiaal zorgt voor uitstekend comfort. De neusbrug past zich aan het gezicht aan. De strap is eenvoudig te verstellen, wat zorgt voor een aangename pasvorm, ook met lang haar. Door het grote frame is de bril ook geschikt voor grote hoofdvormen. De zwembril is voorzien van een anti-fog coating en UV bescherming en is PVC vrij. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
(incl. BTW)
De Zone3 Venator-X photochromatic zwembril heeft een exclusieve pasvorm. Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren. Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen. Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).
€54,95
€48,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zone3 Vapour zwembril groen/geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.