Zone3 Venator-X getint zwembril oranje/blauw  SA25GOGVE113 11% Korting

Zone3 Venator-X getint zwembril oranje/blauw

SA25GOGVE113 | Schrijf de eerste review! 111257 111257 5056305746407

De Zone3 Venator-X getint zwembril heeft een exclusieve pasvorm.

Op basis van de feedback van zowel amateur als professionele zwemmers, over de Vapour en Attack zwembrillen, is Zone3 in staat geweest om de beste componenten van beide te combineren.

Een zeer comfortabele zwembril met een geweldige pasvorm is ontworpen voor wedstrijden of trainingen in openwater of voor binnen- en buitenzwembad trainingen.

Zone3 voorspelt dat deze bril - met fantastische prijs/kwaliteit - in zeer grote aantallen gaat verkopen.

Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€44,95

39,95 €39,95

Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- 100% UVA/UVB-bescherming
- Dubbele band met gekartelde grepen en eenvoudig verstelbare maatvoering
- Een verscheidenheid aan lens opties afhankelijk van de omstandigheden met inbegrip van gepolariseerde spiegel, fotochromatische en getinte
- Horizon groothoek, gebogen lenzen voor superieur zicht
- Lucid lenzen met Anti-Fog coating voor optimale helderheid
- Superzachte siliconen pakkingen voor comfort rond de ogen
- Zeven eigentijdse en stijlvolle kleurstellingen beschikbaar

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Type lens Blauwe lens
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  •   Dames
  •   Unisex
  • Categorie Zone 3 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Finis Mach 1 Racing zwembril roze Finis Mach 1 Racing zwembril roze (3.45.098.404)

De Finis Mach 1 zwembril is ontworpen voor competitieve zwemmers die maximale prestaties en helder zicht in het water eisen. Het ultra-low profile frame minimaliseert waterweerstand en verbetert de hydrodynamica, terwijl hoogwaardige siliconen afdichtingen zorgen voor een comfortabele en lekvrije pasvorm, zelfs bij krachtige starts en keerpunten. De dubbele siliconen band verdeelt de druk gelijkmatig, wat extra comfort en stabiliteit biedt tijdens de race.

Gratis levering: 3-7 werkdagen
€73,95

 (incl. BTW)

Aqua Sphere Kaiman EXO transparante lens zwembril blauw Aqua Sphere Kaiman EXO transparante lens zwembril blauw (ASEP2989800LC)

De Aqua Sphere Kaiman EXO zwembril is de evovlutie van aqua sphere's best verkopende zwembril. De kaiman EXO onderhoudt de belangrijkste kenmerken van zijn voorganger en biedt een gestroomlijnd en lichtgewicht ontwerp met verbeterd comfort en duurzaamheid. De zachte Softeril seal rond de ogen zorgt voor een perfecte, lekvrije afdichting en voorkoming van drukplekken rondom de ogen. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)
€29,95

 (incl. BTW)

Arena The One woman zwembril rood/wit Arena The One woman zwembril rood/wit (AA002756-104)

De Arena The One woman is de zwembril voor dames. Dankzij het exclusieve design past deze zwembril zich aan elke zwemmer aan. Het design is gebaseerd op een uitgebreide studie van het menselijk gezicht en de oogkas. de zwembril is ontworpen voor de fitness-minded zwemmer die baantjes in het zwembad trekt om fit te blijven. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€21,95

 (incl. BTW)

Speedo fastskin hyper elite mirror zwembril geel 9% Korting Speedo fastskin hyper elite mirror zwembril geel (1281817218)

De Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror Maximale Snelheid & Perfect Zicht. Ter ere van 10 jaar race-dominantie introduceert Speedo de Fastskin Hyper Elite Mirror, een verbeterde versie van de legendarische FS3 Elite. Deze wedstrijdzwembril is ontwikkeld in samenwerking met ’s werelds topatleten en bevat geavanceerde hydrodynamische en prestatiebevorderende technologieën. Dankzij de vernieuwde Hydroscopische Lens en het IQfit™ 3D-seal biedt deze bril ultiem comfort, een perfecte pasvorm en optimaal zicht zonder afleiding.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€63,95

€57,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Aqua Sphere Kayenne gepolariseerde lens Zwembril groen 10% Korting Aqua Sphere Kayenne gepolariseerde lens Zwembril groen (ASEP1220001LPV)

De Aqua Sphere Kayenne gepolariseerde lens zwembril heeft een uniek oversized lensontwerp Gecombineerd met een superieure hydrodynamica door het "low-profile" micro frame maakt de Kayenne een perfecte keuze voor wedstrijden, in zowel een zwembad als in open water. De bril heeft een 100% Softeril gelaatstuk met regular pasvorm en stabiliserende neusbrug wat zorgt voor een comfortabele en lekbestendige afdichting. De extra grote Plexisol glazen geven je een ruim zichtsveld en ze beschikken over met een anti-fog en krasbestendige coating. De speciaal ontworpen gepolariseerde lenzen blokkeren de schittering van reflecterende oppervlakte en verhogen het contrast voor een scherpers zicht tijdens outdoorzwemmen of zwemmen in fel licht. Let op: wij adviseren u op 'het droge' te testen of de zwembril goed aansluit voordat u hem in het water gebruikt (retourneren is na gebruik in het water niet meer mogelijk).

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€49,95

€44,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Speedo Mariner Pro zwembril zwart 9% Korting Speedo Mariner Pro zwembril zwart (135347988)

De Speedo Mariner Pro Zwembril Comfort & Pasvorm op Maat. De Speedo Mariner Pro is de ideale zwembril voor zowel beginnende als gevorderde zwemmers die op zoek zijn naar comfort, betrouwbaarheid en een uitstekende pasvorm. Dankzij de volledig verstelbare neusbrug en hoofdband stel je deze bril eenvoudig af op jouw gezicht, zodat hij altijd perfect zit – of je nu baantjes trekt of recreatief zwemt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€21,95

€19,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwembrillen > Zone3 Venator-X getint zwembril oranje/blauw

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.