Aqua Sphere Koa Badpak dames zwart/geel

AS095010738 | Schrijf de eerste review! 28244 28244 3661666176323

De prachtige Aqua Sphere Koa Badpak dames zwart/geel voor de fanatieke zwemster.

Koa is gemaakt van een chloorbestendig en figuurcorrigerend Aqua X Cell materiaal, heeft een high leg en een open rug voor extra contact met het water.

Eén van de topmodellen uit de nieuwe zomercollectie van Aqua Sphere.

Gebruik in de maattabel de maat D.


Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
57,95 €57,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Bekijk: | Specificaties
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Extra opties
Specificaties
  • Merken Aqua Sphere
  • Uitvoering Badpak
  • Kleur Combi kleur
  • Geslacht Dames
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

Gerelateerde producten
Funkita On The Grid diamond back badpak dames 39% Korting Funkita On The Grid diamond back badpak dames (FKS033L71806)

De Funkita diamond back badpak is het klassieke trainingsbadpak van Funkita met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Ik ben het Funkita Diamond back one piece die er al sinds dag één is en zonder op te scheppen het populairste badpak blijft.  

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€62,95

€37,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Arena Kikko Pro Challenge Back badpak zwart/wit dames Arena Kikko Pro Challenge Back badpak zwart/wit dames (AF005902-550)

In de Arena Kikko Pro Challenge Back badpak mag u zeer zeker gezien worden.

Het badpak heeft een hoge beenuitsnijding en is gemaakt van Maxlife Eco materiaal. Tevens is het voorzien van dunne bandjes en heeft een voering aan voorkant.

Dit Challenge-badpak heeft dunne bandjes, een volledige voering aan de voorkant en een hoge uitsnijding aan de achterkant voor een comfortabele vrouwelijke en sportieve look met verbeterde bedekking en ondersteuning waar u die het meest nodig heeft. Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€61,95

 (incl. BTW)

Funkita Much Munchies diamond back badpak dames 12% Korting Funkita Much Munchies diamond back badpak dames (FKS033L72074)

Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€62,95

€54,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Zone3 Iconic bound back badpak dames Zone3 Iconic bound back badpak dames (SW20WIBB101)

Het Zone3 Iconic bound back zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen. Dankzij Double lined compression ervaar je maximale ondersteuning tijdens je activiteit. De stevige interne beha biedt extra comfort en bescherming. Het badpak is gemaakt van hoogwaardig Xfinity materiaal en voelt zeer comfortabel aan. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€46,95

 (incl. BTW)

Funkita Tiki Tango single strap badpak dames 25% Korting Funkita Tiki Tango single strap badpak dames (FKS030L71975)

Het Funkita single strap badpak dames is Gemaakt van Gerecycled Materiaal. Ervaar het ultieme zwempak, ontworpen voor liefhebbers van dunne schouderbandjes die zorgen voor maximale bewegingsvrijheid en het gevoel van water dat moeiteloos over je rug stroomt. Het duurzame ECO C-INFINITY-materiaal is volledig chloorbestendig en geeft afgedankte plastic flessen een tweede leven.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€62,95

€46,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Funkita Pinky Palm diamond back badpak dames 44% Korting Funkita Pinky Palm diamond back badpak dames (FKS033L70924)

Dit Funkita diamond back is onze klassieke trainings badpak met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Pinky Palm:
Als je een roadtrip gaat maken, dan is dit de print voor jou. Als je op reis bent, knip je gewoon delen van je kledingstuk en stuur een korte update van je avonturen naar familie en vrienden. Je kunt ook de stukken op de koelkast plakken als een klein souvenir van de steden die je hebt bezocht

Voor 17:00 uur besteld, maandag verstuurd

€62,95

€34,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Aqua Sphere Koa Badpak dames zwart/geel

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.