Uitverkoop
Dit Funkita Abstracta single strap is uitgevoerd met een “single strap”, in andere woorden een “enkele band” constructie.
Verder is dit badpak opgebouwd uit een Strappy V constructie, deze V-band zorgt voor een perfecte bewegingsvrijheid.
Uitstekende duurzaamheid, afgerond met een enkele verbinding en met een open rug design waarin jou sportieve figuur zeer mooi staat
Dit badpak heeft een volledige gestroomlijnde voorzijde, wat zorgt voor de perfecte uitrusting voor lange trainingsuren!
Abstracta: Onze spirituele oprichter - Bomwat de Funky Arsed Wombat - voorspeelde dat degenen die Funkita dragen de dag van de afrekening zullen overleven.
De duidelijke visie van Bomwat heeft de overheidsfunctionarissen er niet van weten te overtuigen dat het een nieuwe religieuze orde moet zijn, moedigen we wel iedereen aan om Funkita te kopen en te dragen om de eeuwige verdoemenis te voorkomen.
€59,95
€41,95Je bespaart €18,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor de recreative zwemmer of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Eigenschappen:
- Single strap one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
27% Korting
Zone3 OWS Renew High Neck badpak zwart dames
(SW22WOWSN101)
Het Zone3 OWS Renew High Neck badpak zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen.
De zoektocht naar duurzamere zwemkleding heeft geleid tot de creatie van de 'OWS Renew'-collectie, speciaal ontworpen voor zwemmen in open water.
De pakken maken gebruik van XFINITY RENEW, een polyestergaren gevormd uit gerecyclede flessen.
Het materiaal evenaart de prestaties van onze originele XFINITY, inclusief de 100% chloorbestendigheid, vormvastheid en bedekking, terwijl het nog milieuvriendelijker is.
€69,-
€49,95Je bespaart €19,05 (incl. BTW)
20% Korting
Funkita Curl Curl single strap badpak dames
(FKS030L72182)
Ontdek de Funkita Single Strap Badpak comfort & stijl in eén. Til je zwemtraining of recreatief baantje trekken naar een hoger niveau met het Funkita Single Strap badpak. Dit damesbadpak combineert een opvallend design met een comfortabele pasvorm, speciaal ontworpen voor actieve zwemmers.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Funkita Ho Hum diamond back badpak dames
(FKS033L72226)
Het Funkita diamond back badpak is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
(incl. BTW)
9% Korting
Sailfish Power Adjustable X badpak zwart dames
(G00269C10)
De Sailfish Power Adjustable X badpak met een nieuwe snit en verbeterde pasvorm, geeft je de kracht voor langere trainingssessies.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
€54,95
€49,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Zone3 Iconic bound back zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen. Dankzij Double lined compression ervaar je maximale ondersteuning tijdens je activiteit. De stevige interne beha biedt extra comfort en bescherming. Het badpak is gemaakt van hoogwaardig Xfinity materiaal en voelt zeer comfortabel aan.
€46,95
€39,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Abstracta single strap badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.