
Dit Funkita Best cellar single strap badpak dames is uitgevoerd met een “single strap”, in andere woorden een “enkele band” constructie.
Verder is dit badpak opgebouwd uit een Strappy V constructie, deze V-band zorgt voor een perfecte bewegingsvrijheid.
Uitstekende duurzaamheid, afgerond met een enkele verbinding en met een open rug design waarin jou sportieve figuur zeer mooi staat
Dit badpak heeft een volledige gestroomlijnde voorzijde, wat zorgt voor de perfecte uitrusting voor lange trainingsuren!
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Funkita Best cellar single strap badpak dames
De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor de recreative zwemmer of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.
Best cellar: Onlangs is er in de diepe kelders van het paleis van Versailles een ontdenkking gedaan, naast vele exotische wijnen en champagnes is ook deze badkleding, gedragen door Marie Antoinette tijdens haar zomervakantie naar spanje, gevonden. Er word beweerd dat Marie daar graag met het Spaanse zwem team trainde voordat Napoleon het land binnenviel.
Eigenschappen:
- Single strap one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
(incl. BTW)
In de Arena Kikko Pro Challenge Back badpak mag u zeer zeker gezien worden.
Het badpak heeft een hoge beenuitsnijding en is gemaakt van Maxlife Eco materiaal. Tevens is het voorzien van dunne bandjes en heeft een voering aan voorkant.
Dit Challenge-badpak heeft dunne bandjes, een volledige voering aan de voorkant en een hoge uitsnijding aan de achterkant voor een comfortabele vrouwelijke en sportieve look met verbeterde bedekking en ondersteuning waar u die het meest nodig heeft.
Let op! Onze maten zijn gebaseerd op het FRENCH (F) maatsysteem.
(incl. BTW)
De Sailfish Power Sportback badpak met een gemiddelde beenuitsnijding garandeert perfecte bewegingsvrijheid en tegelijkertijd veiligheid in elke positie.
De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.
Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.
(incl. BTW)
Het Funkita single strap badpak dames is Gemaakt van Gerecycled Materiaal. Ervaar het ultieme zwempak, ontworpen voor liefhebbers van dunne schouderbandjes die zorgen voor maximale bewegingsvrijheid en het gevoel van water dat moeiteloos over je rug stroomt. Het duurzame ECO C-INFINITY-materiaal is volledig chloorbestendig en geeft afgedankte plastic flessen een tweede leven.
€62,95
€49,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.
(incl. BTW)
Dit Funkita Still zwart diamond back badpak dames is uitgevoerd met funkita's klassieke trainings snit met een dubbele bebonden schouder band. Het achterpand biedt een perfecte gedeelde bedekking voor baanzwemmen. Ontworpen met een zeer mooie pasvorm waarvan Funkita bekend staat, deze stijl laat alle features zien!
(incl. BTW)
Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Best cellar single strap badpak dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.