Funkita Blast fusion diamond back badpak dames

FS11L02186 | Schrijf de eerste review! 39364 39364 9334722318534

Dit Funkita Blast fusion diamond back badpak dames is uitgevoerd met funkita's klassieke trainings snit met een dubbele bebonden schouder band.

Het achterpand biedt een perfecte gedeelde bedekking voor baanzwemmen.

Ontworpen met een zeer mooie pasvorm waarvan Funkita bekend staat, deze stijl laat alle features zien!

Ice fortress: Om dat we het idee van de zelfrijdende auto helemaal te gek vinden hebben we besloten om zelfzwemende badkleding te ontwerpen.

Doe de zwemkleding aan, spring in het water en je drijft zo overal heen zonder ook maar iets te hoeven doen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
57,95 €57,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Funkita Blast fusion diamond back badpak dames

De zwemkleding van Funkita is gemaakt van exclusieve C-Infinity stof, een kleurrijk Italiaanse polyester dat extreem chloorbestendig is. De beste keuze voor alle zwemmers, C-Infinity is comfortabel, elastich en behoud zijn kleur veel langer dan zwemkleding dat gemaakt is van andere stoffen. Ideaal voor recreative zwemmers of strandganger maar ook zeker voor zwemmers die willen presteren.

Eigenschappen:
- Diamond back one piece
- kleurechtheid
- chloorbestendigheid
- elasticiteit
- behoud van pasvorm
- droogt snel
- 50+ UV bescherming

Specificaties
  • Merken Funkita
  • Uitvoering Badpak
  • Badpak uitvoering Diamond back
  • Kleur Groen
  •   Combi kleur
  • Geslacht Dames
  • Categorie Funkita On the surface 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sailfish Power Adjustable X badpak donker blauw dames 9% Korting Sailfish Power Adjustable X badpak donker blauw dames (G00269C35)

De Sailfish Power Adjustable X badpak met een nieuwe snit en verbeterde pasvorm, geeft je de kracht voor langere trainingssessies.

De Power-collectie maakt indruk met haar puristische design en laat niets te wensen over wat betreft pasvorm en comfort.

Het Power-materiaal zorgt voor uitstekende spiercompressie en vermindert zo de spierspanning, zelfs tijdens de training.  

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€54,95

€49,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Speedo fastskin LZR Ignite kneeskin zwart dames 10% Korting Speedo fastskin LZR Ignite kneeskin zwart dames (134370001)

De Speedo fastskin LZR Ignite kneeskin Raceklaar met Comfort & Compressie. De Speedo Fastskin LZR Ignite Openback Kneeskin is ontworpen voor zwemmers die snelheid en ondersteuning willen combineren met maximaal comfort. Dit nieuwste racepak biedt gematigde compressie zonder een beperkende pasvorm, waardoor je je vrij en krachtig voelt in het water.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€210,-

€188,95

  Je bespaart €21,05 (incl. BTW)

Funkita Bundjalung Blue diamond back badpak dames 25% Korting Funkita Bundjalung Blue diamond back badpak dames (FKS033L72004)

Het Funkita diamond back badpak dames is gemaakt van gerecycled materiaal, combineert stijl en duurzaamheid. Dit favoriete model heeft inzetstukken op de rug voor een perfecte pasvorm en dubbele schouderbandjes voor extra comfort. ECO C-INFINITY, een stof die volledig chloorbestendig is, wordt gemaakt van gerecyclede plastic flessen, waardoor afval een nieuw leven krijgt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€62,95

€46,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Zone3 Pacific Koa high neck badpak zwart/groen dames 10% Korting Zone3 Pacific Koa high neck badpak zwart/groen dames (SW23WPKHN101)

Ontdek de Zone3 Pacific Koa high neck badpak Stijlvol, Comfortabel & Functioneel. Het Zone3 High Neck Swimsuit combineert een moderne uitstraling met optimale ondersteuning en bewegingsvrijheid. Het hoge halsontwerp biedt extra bedekking, warmte en bescherming, terwijl de open rug zorgt voor maximale flexibiliteit bij de schouders en rug. De ritssluiting aan de achterkant met trekkoord maakt het eenvoudig om aan en uit te trekken, ideaal voor zowel training als recreatief zwemmen.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,-

€61,95

  Je bespaart €7,05 (incl. BTW)

Funkita Pinky Palm diamond back badpak dames 44% Korting Funkita Pinky Palm diamond back badpak dames (FKS033L70924)

Dit Funkita diamond back is onze klassieke trainings badpak met een dubbele bind schouderband en bescheiden rugdekking is perfect voor ronde zwemmen. Het badpak is alleen van voorvoering voorzien dit is een gemakkelijk en prettig badpak met een alleszeggendestijl. Pinky Palm:
Als je een roadtrip gaat maken, dan is dit de print voor jou. Als je op reis bent, knip je gewoon delen van je kledingstuk en stuur een korte update van je avonturen naar familie en vrienden. Je kunt ook de stukken op de koelkast plakken als een klein souvenir van de steden die je hebt bezocht

Voor 17:00 uur besteld, maandag verstuurd

€62,95

€34,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Zone3 OWS Renew Kneeskin badpak zwart dames 10% Korting Zone3 OWS Renew Kneeskin badpak zwart dames (SW22WOWSK101)

Het Zone3 OWS Renew Kneeskin badpak zwart zorgt ervoor dat je het maximale uit je prestatie kan halen.

De zoektocht naar duurzamere zwemkleding heeft geleid tot de creatie van de 'OWS Renew'-collectie, speciaal ontworpen voor zwemmen in open water. De pakken maken gebruik van XFINITY RENEW, een polyestergaren gevormd uit gerecyclede flessen. Het materiaal evenaart de prestaties van onze originele XFINITY, inclusief de 100% chloorbestendigheid, vormvastheid en bedekking, terwijl het nog milieuvriendelijker is.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,-

€70,95

  Je bespaart €8,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Zwemmen > Zwemkleding dames > Funkita Blast fusion diamond back badpak dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.