Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames  12.10.219.18 Uitverkoop

Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames

12.10.219.18 | Schrijf de eerste review! 65589 65589

Het Assos Dyora RS S9 bibshort is een van de meest geavanceerde competitieve bibshorts van Assos uit de S9 serie.

Het bibshort is ontwikkeld op basis van jaren lang onderzoek en feedback van WorldTour in combinatie met een speciaal ontwikkeld ontwerp voor vrouwen.

In totaal is er zes jaar besteed aan de ontwikkeling van prototypes het verzamelen van feedback vanuit de wielerwereld.

Het textiel is gecombineerd met een netwerk van technologieën zoals compressie, trekkracht en een zijdezacht comfort van de beenpanelen tot het op zijn plaats houden van de zeem.

Dit bibshort is de oplossing voor een perfecte balans tussen duurzaamheid, een zijdezacht comfort en aerodynamica voor trainingen en races.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
XL
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€219,95

141,95 €141,95

Je bespaart €78,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Hoogwaardige stoffen:
Type.441 is een zijdezacht materiaal dat slijtvast aanvoelt en is licht comprimerend. Het voelt niet alleen slijtvast maar dat is het ook. Naast een bescherming tegen UV-Stralen en geurweerstand, koelt het bibshort ook nog actief af.

Constructie en aanpassingen:
A-Lock Engineering is speciaal ontworpen voor het S9 raceFit bibshort. Elk paneel, stiksel en bandje is voor comfort en stabiliteit ontworpen. De bibshorts van Assos zijn legendarisch en dit ontwerp is de reden waarom.

Techniek:
- Vlinderpatroon: Het belangrijkste textielpaneel omsluit de onderrug en benen, vermindert naden en zorgt voor een gelijkmatigere compressie over het hele lichaam van de short.
- Carbon Xbib: Een A-frame slab die verticale rek aan de achterkant beperkt. De straps liggen plat over de schouders om de sub-jersey bulk te elimineren en buigen naar buiten in een vrouwspecifiek ontwerp.
- Ultralichte beengrippers: De beenbandjes hebben een siliconenbehandeling die door de bandjes zelf is geweven, voor een stevige grip zonder beperkingen of bobbelige overgangsribbels.

Zeem:
- DYORA RS zeem: Antibacterieel microvezel booster bovenlaken in 3D basalt colorway. Een eerbetoon aan de lavasteen die stabiliteit, kracht en moed geeft.
- goldenGate: Een stikselpatroon dat de voor- en achterkant verankert, maar het lichaam van de zeem laat zweven, zodat de zeem met uw lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- superAir microShock-schuim: Een licht, schokabsorberend schuim dat terugveert naar zijn oorspronkelijke vorm en de openingen opvult die zich openen en sluiten tussen lichaam en zeem tijdens de pedaalslag.
- Ontwerp met kleiner oppervlak: Het formaat van de zeem is verkleind ten opzichte van het vorige UMA-patroon om extra grammen te besparen.

Materiaal samenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Dyora
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sportful Classic bibshort zwart/rood heren 30% Korting Sportful Classic bibshort zwart/rood heren (1122010-140)

Klassiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€69,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren 7% Korting Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren (1119505-002)

Het Fiandre norain pro bibshort  is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen. Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam. De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren. In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen. Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€129,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli free aero race s bibshort wit heren 20% Korting Castelli free aero race s bibshort wit heren (4525001-001)

De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€159,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Assos Dyora R bibshort S11 zwart dames 15% Korting Assos Dyora R bibshort S11 zwart dames (12.10.292.18)

De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€190,-

€159,95

  Je bespaart €30,05 (incl. BTW)

Assos UMA GT Bib Short S11 Moss Green dames Assos UMA GT Bib Short S11 Moss Green dames (12.10.322.6T)

De Assos UMA GT Bib Short S11 is de ideale bib short voor dagelijks comfort en veelzijdig gebruik. Met een vernieuwd, lichter textiel, ademendere zeem en verbeterde bretelconstructie biedt deze fietsbroek betrouwbare prestaties op elke rit. De iets langere pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€159,95

 (incl. BTW)

Castelli Unlimited Ultimate Liner short zwart heren Castelli Unlimited Ultimate Liner short zwart heren (4522013-010)

De Castelli Unlimited Ultimate Liner short is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€140,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.