Uitverkoop
Het Assos Dyora RS S9 bibshort is een van de meest geavanceerde competitieve bibshorts van Assos uit de S9 serie.
Het bibshort is ontwikkeld op basis van jaren lang onderzoek en feedback van WorldTour in combinatie met een speciaal ontwikkeld ontwerp voor vrouwen.
In totaal is er zes jaar besteed aan de ontwikkeling van prototypes het verzamelen van feedback vanuit de wielerwereld.
Het textiel is gecombineerd met een netwerk van technologieën zoals compressie, trekkracht en een zijdezacht comfort van de beenpanelen tot het op zijn plaats houden van de zeem.
Dit bibshort is de oplossing voor een perfecte balans tussen duurzaamheid, een zijdezacht comfort en aerodynamica voor trainingen en races.
€219,95
€141,95Je bespaart €78,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Hoogwaardige stoffen:
Type.441 is een zijdezacht materiaal dat slijtvast aanvoelt en is licht comprimerend. Het voelt niet alleen slijtvast maar dat is het ook. Naast een bescherming tegen UV-Stralen en geurweerstand, koelt het bibshort ook nog actief af.
Constructie en aanpassingen:
A-Lock Engineering is speciaal ontworpen voor het S9 raceFit bibshort. Elk paneel, stiksel en bandje is voor comfort en stabiliteit ontworpen. De bibshorts van Assos zijn legendarisch en dit ontwerp is de reden waarom.
Techniek:
- Vlinderpatroon: Het belangrijkste textielpaneel omsluit de onderrug en benen, vermindert naden en zorgt voor een gelijkmatigere compressie over het hele lichaam van de short.
- Carbon Xbib: Een A-frame slab die verticale rek aan de achterkant beperkt. De straps liggen plat over de schouders om de sub-jersey bulk te elimineren en buigen naar buiten in een vrouwspecifiek ontwerp.
- Ultralichte beengrippers: De beenbandjes hebben een siliconenbehandeling die door de bandjes zelf is geweven, voor een stevige grip zonder beperkingen of bobbelige overgangsribbels.
Zeem:
- DYORA RS zeem: Antibacterieel microvezel booster bovenlaken in 3D basalt colorway. Een eerbetoon aan de lavasteen die stabiliteit, kracht en moed geeft.
- goldenGate: Een stikselpatroon dat de voor- en achterkant verankert, maar het lichaam van de zeem laat zweven, zodat de zeem met uw lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- superAir microShock-schuim: Een licht, schokabsorberend schuim dat terugveert naar zijn oorspronkelijke vorm en de openingen opvult die zich openen en sluiten tussen lichaam en zeem tijdens de pedaalslag.
- Ontwerp met kleiner oppervlak: Het formaat van de zeem is verkleind ten opzichte van het vorige UMA-patroon om extra grammen te besparen.
Materiaal samenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Gobik Matt Compact 2.0 bibshort zwart heren
(10-02-084-002)
De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. BTW)
Assos Mille GTS bibshort S11 long zwart heren
(11.10.289.18)
De Assos Mille GTS bib short S11 long is ontworpen voor de lange rit: maximale ondersteuning, verkoeling en comfort zonder concessies aan aerodynamica. De vernieuwde S11 bib short biedt meer bewegingsvrijheid, verbeterde stabiliteit en een luxueus matte afwerking. Dankzij de innovatieve GTS S11 zeem blijf je koel, droog en comfortabel – zelfs tijdens de zwaarste endurance ritten. Beschikbaar in standaard en lange uitvoering (+3 cm). Dit is de lange uitvoering van +3 cm.
(incl. BTW)
Castelli Tutto Nano bibshort zwart heren
(4519514-010)
De Castelli Tutto Nano bibshort is het resultaat van bijna tien jaar aan vernieuwingen. Het is gemaakt van Castelli's beste all-round stof voor winterbroeken, de Nano Flex 3G. Deze stof is warm, elastisch, extreem zacht en heeft een zeer goed ademend vermogen, ook is de stof voorzien van een waterafstotende laag. Een nieuwe geoptimaliseerde vorm, een hogere schuimdichtheid en zachtere toplaag maken de nieuwe Kiss Air2 zeem comfortabeler dan ooit. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
22% Korting
Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames
(12.10.271.18)
De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.
€269,95
€209,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Sportful Classic fietsbroek zwart dames
(1122018-002)
Klassiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
(incl. BTW)
18% Korting
Castelli Espresso W DT bibshort zwart dames
(4524044-010)
De Castelli Espresso W DT bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Reflecterende elementen zorgen voor een hogere zichtbaarheid op plekken met veel schaduw en in de schemering.
Om het af te maken is deze broek voorzien van een topzeem van Castelli: het Progetto X2 Air Zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€129,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Dyora RS S9 bibshort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.