De Assos Uma GT Half fietsbroek rood dames is een premium damesfietsbroek ontworpen voor de eerste en meest zwaar bevochten rit als de zon weer volop aan het schijnen is.
De UMA GT half shorts accentueert de hoogwaardige eigenschappen van de stoffen die in de fietsbroek verwerkt zitten, dit in combinatie met de fantastiche prijs/kwaliteit verhouding maakt van deze broek de perfecte keuze.
Een fietsbroek zonder bretels is het best geschikt om te dragen bij aangenaam weer, de UMA GT-shorts is gemaakt van Assos eigen Type.439 Diadema, een stof die gekozen is voor zijn superieure stretch en zijn goede vochtafvoer- en compressie eigenschappen.
Daarnaast blijft de broek dankzij de UMA s7 insert zeemlaag zelfs na urenlang op het zadel nog steeds super comfortabel aanvoelen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Uma GT Half fietsbroek rood dames
Eigenschappen:
- Super comfortabele fietsbroek
- Broekspijpen 2,5 cm korter dan gemiddeld; ideaal voor warme zomerdagen
- Gemaakt van hoogwaardig ademend type.439 Diadema-textiel
- Super elastisch
- Slijtvast
- Pasvorm: RegularFit (ultieme balans tussen comfort en compressie)
- Hoogwaardige UMA s7 insert zeemlaag
Materiaal samenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Gobik Matt 2.0 bibshort zwart heren
(10-02-085-005)
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten. Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen. Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
30% Korting
Sportful Neo short zwart heren
(1122012-002/1102007)
De Sportful Neo short zwart heren is voor de fietser die een combinatie tussen comfort en performance zoekt. Het ELAST-X materiaal biedt een aangename compressie waardoor deze broek vooral op de lange afstand op zijn best is. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€64,95
€44,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Gobik Revolution 2.0 bibshort zwart heren
(10-02-090-002)
De Gobik Revolution 2.0 bibshort is ontworpen voor hoge prestaties en is ultralicht, met een verlengde broekspijp van +2 cm die meer van de dij bedekt en de spiercompressie vergroot. Het 4-way stretchmateriaal zorgt voor een uitstekende pasvorm die zich perfect aanpast aan de anatomie van de fietser. Dit model is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en biedt uitstekende ademend vermogen, compressie en lichtheid, waardoor het perfect is voor veeleisende routes en wedstrijden.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Greatness bike boxer (met zeem) zwart heren
(1905035-9900)
Craft Greatness bike boxer (met zeem) zwart heren, deze Craft Seamless Bike korte fietsbroek voor heren is voorzien van een zeem en ontworpen om te dragen onder een andere broek. Hij is speciaal gemaakt voor wielrenners, ountainbikers en andere fietsers. De naadloze fietsbroek is gemaakt van elastische stof voor de juiste bewegingsvrijheid. Dankzij de zeem is deze fietsbroek uitermate geschikt voor een comfortabele rit op de fiets!
€59,95
€50,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
24% Korting
Castelli competizione 2 bibshort groen heren
(4525004-309)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€82,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli A/C Bibshort zwart heren
(4525003-010)
De Castelli A/C Bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€119,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Uma GT Half fietsbroek rood dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.