Craft Pro Aero bibshort zwart heren  1910534-999900 26% Korting

Craft Pro Aero bibshort zwart heren

1910534-999900 | Schrijf de eerste review! 67138 67138 7318573502627

De Craft Pro Aero Bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid.

De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties.

Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit.

De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand.

De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€169,95

124,95 €124,95

Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Superieure aerodynamica
Aero is een technisch geavanceerd fietsconcept met superieure aerodynamica voor maximale snelheid. Op het lichaam afgestemde stoffen panelen met verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en een minimale luchtweerstand, waardoor toegewijde rijders maximale prestaties kunnen leveren. Daarnaast zorgen de ruw gesneden uiteinden voor een gestroomlijnd uiterlijk.

Infinity C1 Zeem
De Infinity C1 Pad biedt baanbrekende functie en comfort voor topprestaties.
Met de beste materialen en de laatste innovaties, waaronder gebogen zijvleugels en voorcup, levert het pad uitzonderlijk comfort voor de meest veeleisende rijders.

Eigenschappen: 
- Lycra Sport Energy body-control stof met 4-weg elasticiteit
- Verminderd aantal naden om de luchtstroom te optimaliseren
- Silicone aan de beenuiteinden houdt de koersbroek op zijn plaats
- Extra lange pijpen met onafgewerkte uiteinden
- Geperforeerde bib voor optimaal ademend vermogen en comfort
- C1 Pad Heren

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Pro Aero
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Kleur Wit
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Categorie Craft zomer 2022
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Commander strapless bibshort zwart dames Gobik Commander strapless bibshort zwart dames (40-02-004-002)

De Gobik Commander strapless bibshort is een cargomodel dat speciaal is ontworpen voor off-road disciplines en biedt extra ruimte om je spullen veilig mee te nemen. Met zijn praktische zakken en slimme indeling is deze bibshort ideaal voor lange ritten in middelhoge en warme temperaturen. Of je nu door bossen, op onverharde paden of in ruig terrein fietst, de Commander zorgt voor optimaal comfort en functionaliteit. De comfortabele pasvorm en ademende materialen maken het de perfecte keuze voor avontuurlijke ritten, waar zowel opslagcapaciteit als comfort van groot belang zijn.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€67,95

 (incl. BTW)

Craft Essence bibshort zwart heren 27% Korting Craft Essence bibshort zwart heren (1907157-999000)

De Craft Essence bibshort is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De bibshort is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De broek is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen bibshort past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

€64,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Superleggera bibshort blauw heren 32% Korting Castelli Superleggera bibshort blauw heren (4520004-414)

De Castelli Superleggera bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€199,95

€134,95

  Je bespaart €65,- (incl. BTW)

Gobik Matt 2.0 bibshort corsair dames Gobik Matt 2.0 bibshort corsair dames (10-02-087-003)

De Gobik Matt 2.0 bibshort combineert een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en zijn ontworpen voor wie lange ritten comfortabel en stijlvol wil afleggen. Ze bieden een nauwkeurige pasvorm en uitgebalanceerde compressie die bijdraagt aan stabiliteit en spierondersteuning, ideaal voor lange afstanden. De short is gemaakt van een exclusieve bi-elastische lycra van medium gewicht, die zorgt voor gecontroleerde compressie. Dit helpt spiervermoeidheid en ophoping van melkzuur te beperken, zonder bewegingsvrijheid in te leveren. De stof past zich soepel aan het lichaam aan en zorgt voor een perfecte balans tussen technische prestaties en langdurig comfort. Nieuwe, lichte en ademende elastische beenbanden garanderen een stevige grip zonder overmatige druk.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC short zwart dames 16% Korting Castelli Free Aero RC short zwart dames (4522047-010)

De Castelli Free Aero RC short is het top race short van Castelli. Dit short beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het short heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. De achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€132,95

  Je bespaart €27,- (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort zwart heren Castelli Espresso bibshort zwart heren (4524002-010)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€160,-

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Craft Pro Aero bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.