De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik.
Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen.
De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken.
Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 17-35 °C
- Gewicht: 184 gram
- UPF: 50
- Zeem: K10
Materiaal:
- No1: 71% PA, 29% EA; No2: 80% PA, 20% EA; No3: 82% PA, 18% EA
- STRAP No1: 70% PA, 30% EA; No2: 94% PES, 6% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
11% Korting
Assos Tactica spring/fall t5 bibshort zwart heren
(51.10.144.18)
Ga comfortabel op avontuur met de Assos TACTICA Spring Fall Bib Shorts T5, speciaal ontwikkeld voor off-road ritten in koele en natte omstandigheden. Het ademende en waterafstotende RX EVO-textiel houdt je warm en droog, zelfs tijdens lange dagen op gravel en trails. Dankzij de geïntegreerde opbergzakken heb je altijd ruimte voor essentials en energievoeding. De pasvorm biedt maximale bewegingsvrijheid en langdurig comfort, zodat jij je volledig kunt focussen op je rit.
€209,95
€184,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 zwart heren
(51.10.136.18)
Ontdek de Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 Off-road performance en comfort, ontwikkeld voor gravelraces en lange bikepacking avonturen. De TACTICA Kieskäfer T5 Bib Shorts zijn speciaal ontworpen voor gravel- en off-road ritten, waarbij prestaties, duurzaamheid en draagcomfort centraal staan. Deze vernieuwde uitvoering vervangt de GTC Kiespanzer C2 en biedt een lichtere, beter ademende en meer compressieve constructie. Dankzij de geïntegreerde opbergzakken, verbeterde schokabsorptie en geavanceerde compressie blijf je comfortabel en gefocust, ongeacht het terrein.
€180,-
€161,95Je bespaart €18,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe R bibshorts S11 edge green heren
(11.10.290.6Q)
Ontdek de ASSOS Equipe R S11 Bibshort Lichtgewicht, Aerodynamisch & Prestatiegericht. De ASSOS Equipe R S11 Bibshort is ontworpen voor pure snelheid en prestaties, perfect voor zowel intensieve trainingen als wedstrijden. Dit model bouwt voort op de technologieën van de premium RS SCHTRADIVARI Bib Shorts S11, maar dan in een vereenvoudigde en efficiënte constructie, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.
€190,-
€169,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
34% Korting
Craft Advanced Aero bibshort zwart dames
(1910550-999900)
De Craft Advanced Aero bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C2 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€129,95
€84,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
27% Korting
Castelli Free Aero RC bibshort zwart heren
(4522000-010)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€129,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
17% Korting
Gobik Lancer bibshort zwart heren
(10-02-102-005)
De Gobik Lancer bibshort is de ultieme combinatie van innovatie en raceprestaties. Deze minimalistisch ontworpen bibshorts, gemaakt van 4-Way Stretch lycra, bieden optimale spiercompressie en een ongeëvenaarde pasvorm. De extra lange pijpen zorgen voor maximale bedekking en compressie, precies zoals profrenners het eisen. Verbeter je prestaties en haal het beste uit je ritten met een broek die de grenzen van wielerkleding verlegt. Dankzij het ergonomische ontwerp met minimale naden geniet je van een gestroomlijnde pasvorm en ongekend comfort. Kies voor prestaties zonder compromissen en ervaar de nieuwe standaard in fietskleding.
€179,95
€148,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Gobik Gritt 2.0 bibshort evergreen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.