10% Korting
De 2XU Perform rear zip mouwloos trisuit zwart heren is de Rear Zip variant van het Perform trisuit en heeft dus de rits aan de achterzijde van het pak zitten, ook dit trisuit is voorzien van de nieuwste technische stoffen van 2XU.
De SBR power stof ondersteunen de spieren in het onderlichaam en geven je een ongeëvenaarde kracht en uithoudingsvoormogen.
Het trisuit beschikt over de comfortabele LD zeem die sneldrogend en waterafstotend is.
De Italiaanse SBR Vent stof is uitzonderlijk gestroomlijnd en houdt je lichaam aangenaam koel waneer dit het meeste nodig is.
In combinatie met de Sensor Mesh X inzetstukken die voor een goede luchtdoorvoer en zweetafvoer zorgen, is dit een zeer degelijk kledingstuk ontworpen voor allround prestaties op zowel de korte als de lange afstanden.
€139,95
€124,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Perform rear zip mouwloos trisuit zwart heren
Eigenschappen:
- De Rear Zip variant heeft de rits aan de achterzijde van het pak zitten
- SBR Power biedt ongeëvenaarde kracht en duurzaamheid
- Speciaal voor mannen ontworpen panelen zorgen voor een ultiem comfort en ventilatie
- Gemakkelijk toegankelijke achterzakken
- Eersteklas Italiaanse siliconengrijper zorgen ervoor dat het trisuit goed op zijn plaats blijft zitten
- 'Semi-auto lock' ritssluiting
- LD Chamois zorgt voor ondersteuning en comfort zonder irritaties of schuren
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
22% Korting
Zone3 Lava korte mouw trisuit grijs heren
(TS23MLSS109)
De Zone3 Lava Aero trisuit is speciaal ontworpen voor de lange afstanden en is daardoor voorzien van ontzettend veel kenmerken voor een geweldig comfort. De Lava collectie is meervoudig bekroond sinds de lancering in 2013 en we blijven deze collectie door ontwikkelen en verbeteren. Zone 3 gebruikt de allerbeste Italiaanse en Franse materialen om comfort te verbeteren, water af te weren en de aerodynamica te optimaliseren. Comfort is erg belangrijk tijdens een run en daarom hebben we belangrijke verbeteringen aan de stof toegepast. Het lava pak profiteert van deze verbeteringen en dat zie je terug in de temperatuurregeling, het ademend vermogen op het bovenlichaam en de bewegings vrijheid.
€309,95
€239,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren
(0224006-047)
De Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
50% Korting
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0
(0219006-101)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos wit Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€79,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
20% Korting
2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren
(MT6426d-BLK/WHT)
Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel. Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen. Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven. De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid. Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! Three Suit korte mouw zwart/wit Unisex
(1001-BLK)
De Fusion Speed Suit V2 korte mouw is een zeer flexibel pak met korte mouwen en biedt een groot bewegingsbereik. De open ritssluiting aan de voorkant vergemakkelijkt het aan- en uittrekken van het pak.
De panelen in de stof van de bovenkant sluiten verfijnd aan en zijn volledig kreukvrij.
De witte panelen op de rug en de mouwen zijn verkoelend tijdens warme dagen en als ze nat zijn voorkomen een stijgende lichaamstemperatuur.
Tegelijkertijd bieden de panelen een extreem hoge bescherming tegen UV-straling. De achterzak van het pak heeft een aero-optimaal ontwerp.
Het onderste deel is gemaakt van de super elastische PWR-stof. De speciale FUSION zijzakken helpen je de juiste hoeveelheid sportvoeding voor de hele duurloop op te bergen.
€239,95
€214,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw wit unisex
(1192-MGN)
De Fusion TEMPO! TWO Trisuit korte mouw wit unisex is het ultieme triatlonpak voor serieuze atleten met een duidelijke missie: pieken op raceday. Dit technisch hoogstaande trisuit combineert aerodynamische innovaties, comfortabele compressie en slimme opbergmogelijkheden. De witte uitvoering biedt maximale zonwering en de beste zichtbaarheid bij warme wedstrijden. Ontwikkeld met feedback van wereldtoppers als Patrick Lange en Sam Laidlow en getest in de windtunnel, is dit pak gebouwd voor snelheid, efficiëntie en podiumresultaten, van sprintafstand tot volledige Ironman.
€299,95
€264,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > 2XU Perform rear zip mouwloos trisuit zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.