Uitverkoop
Het Ironman trisuit back zip mouwloos B9 zwart heren is een hoog kwaliteits en licht van gewicht trisuit met een strak design.
De B9 is gemaakt van zachte, sneldrogende stoffen die je de overgang van het water naar de fiets bijna niet laten merken.
Het beschikt over flatlock stitching (platte naden), rits aan de voorzijde en siliconen beengrijpers.
Dankzij de goede zeem die in het trisuit verwerkt zit voelt de hele rit comfortabel aan.
Een goed triathlon suit voor een ongekend scherpe prijs!
€159,95
€54,95Je bespaart €105,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ironman trisuit back zip mouwloos B9 zwart heren
Eigenschappen:
- Flatlock platte naden
- Strakke pasvorm
- Rits aan de achterkant
- Naadloze chamois gemaakt van geborstelde Nylon/Lycra met antibacteriële finish, voor comfort en voorkomt irritatie
- Silicone beengrijpers
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
24% Korting
Zone3 Activate plus mouwloos trisuit neon/zwart heren
(TS25MAPSL117)
De Zone3 Activate+ Sleeveless Trisuit Duurzaamheid, Flexibiliteit & Performance. De Activate+ Sleeveless Trisuit biedt triatleten de perfecte combinatie van bewegingsvrijheid, ademend vermogen en duurzaamheid. Gemaakt van 100% gerecyclede materialen, is dit trisuit ontworpen voor warme races en atleten die maximale flexibiliteit zoeken.
€150,-
€112,95Je bespaart €37,05 (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw Divine Black/Torment Red heren
(0224009-123)
De Typhon 2.0 OBLIQUE trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Elite Speed suit mouwloos zwart heren
(8622093-010)
Dit Castelli Elite Speed suit is het snelste speed suit van Castelli ooit.
Het geheim schuilt in Castelli's uniek ontworpen geweven stretchstof.
In plaats van verschillende stoffen voor verschillende functies aan elkaar te stikken, veranderen we in feite de textuur en het prestatievermogen van de stof op de gebieden waar ze verschillende functies moet vervullen.
Dit is het meest evident bij de beenopening, waar een elastische gripper wordt geweven in de binnenkant van de stof om de pijp op zijn plaats te houden, terwijl de rest van de broekspijp glad is voor snelheid in het water.
Dankzij deze techniek kan het onderste gedeelte van het pak uit één enkel stuk stof worden vervaardigd.
En het pak blijkt ook erg snel op de fiets te zijn tijdens tests in de windtunnel.
Er een andere stof aangebracht voor de borst en de rug die koeler blijft en het vocht afvoert.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€299,95
€199,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
24% Korting
2XU Aero Hex Trisuit korte mouw Midnight/Cool Matcha Heren
(MT7394D-MDN-CLM)
Ontdek de 2XU Aero Hex Trisuit korte mouw de nieuwste innovatie in triatlon, volledig herontworpen met Hexagon overlock-stiksel. De Aero Hex Trisuit korte mouw is ergonomisch ontworpen om de rondingen van het lichaam te volgen zonder te kreuken, voor een slank gevoel dat de aerodynamica tijdens de race verbetert.
€269,99
€204,95Je bespaart €65,04 (incl. BTW)
5% Korting
BTTLNS Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw Honorous Dark Green heren
(0224002-042)
De Typhon 2.0 CAMOU trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.
€199,95
€189,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
12% Korting
BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0
(0219006-010)
Het BTTLNS Gods ITU trisuit mouwloos zwart Nemesis 1.0 is ontworpen met een halve YKK rits op de achterzijde en konform de ITU regels. BTTLNS heeft dit trisuit ontwikkeld met een CRE-UTR race stof op de voorkant en een zeer ademende MESH3D-EP op de achterkant. Daarnaast heeft dit trisuit een speciale behandeling ondergaan waardoor hij nagenoeg geen water absorbeert en super snel tijdens het eerste onderdeel is. Uitgevoerd met HydroSpeed zakjes en een italiaanse Tri-lite zeem, daardoor staat dit trisuit voor maximale snelheid en een uitstekend comfort tijdens lange afstanden.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Ironman trisuit back zip mouwloos B9 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.