Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren  JVC615 Uitverkoop

Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren

JVC615 | Schrijf de eerste review! 39508 39508 8434446384585

De Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren is super comfortabel en een van de meest gestroomlijnde suits van Orca.

De hoogwaardige Italiaanse stoffen die in de kleding verwerkt zitten zijn gemaakt van gerecycled nylon, dit geeft het suit de perfecte pasvorm in combinatie met bescherming tegen de zon en maximaal ademend vermogen.

De Grippers op de broekspijpen zorgen ervoor dat de broek niet omhoog kruipt.

Gels en repen kunnen snel en gemakkelijk worden opgeborgen in de zakken op de rug.

Het suit is ook voorzien Orca's Tri-zeem, waarmee je comfortabel elke afstand kunt overbruggen.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€149,-

94,95 €94,95

Je bespaart €54,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Orca Core race trisuit korte mouw zwart/rood heren

Korte mouwen
Bij Orca worden de producten altijd met behulp van een windtunnel uitvoerig getest. Hieruit blijkt toch telkens weer dat heen Trisuit met korte mouwen over een betere aerodynamica beschikt dan een mouwloos trisuit. Ook bieden de mouwen extra bescherming tegen de zon.

Long Life Stoffen
De duurzame Italiaanse stof is verwerkt met Lycra Xtra Life, dit maakt de kleding extra slijtvast waardoor ze langer mee gaan.

Aquastretch
Dit lichte materiaal droogt snel en zorgt voor een uitstekend ademend vermogen, terwijl de Orca Enduro waterafstotende coating de weerstand in het water vermindert.

Vapour zijpanelen
In combinatie met het Soft Mesh achterpaneel, bieden deze Vapour zijpanelen een beter ademend vermogen en extra comfort daar waar ja dat het meest nodig hebt.

Tri-Tech zeem
Deze 6 mm Tri-Tech Italiaanse zeem met een dichtheid van 120 Kg/m3 is van hoge kwaliteit.

Milieuvriendelijk
De stoffen zijn gemaakt van 80% gerecycled nylon.

Opbergruimte
De twee zakken op de onderrug bieden genoeg ruimte om al uw gels en repen in op te bergen.

Elastische grippers 
De elastische grippers aan de onderzijde van het suit houden de broek op zijn plaats.

Specificaties
  • Merken Orca
  • Rits Rits voorkant
  • Kleur Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Orca triathlon 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex 11% Korting Fusion TEMPO! TWO trisuit korte mouw ocean unisex (1192-OCE)

De Fusion TEMPO! TWO Tri Suit is ontworpen voor triatleten die topprestaties willen combineren met comfort en gebruiksgemak. Deze alleskunner is perfect voor wie lange afstanden aflegt en daarbij snelheid, functionaliteit én draagcomfort zoekt. Geschikt voor zowel ervaren atleten als deelnemers aan hun eerste hele triatlon. Dankzij het aerodynamische ontwerp en hoogwaardige materialen – geïnspireerd op onze PRO- en ONE-modellen – biedt deze suit vrijwel dezelfde prestaties, maar dan met een iets lossere, comfortabelere pasvorm. Ideaal voor races van 9 tot 11 uur (lange afstand) of 4 tot 6 uur (middenafstand). Een slimme balans tussen prestaties, comfort en veelzijdigheid – of je nu traint voor je eerste Ironman of op zoek bent naar een betrouwbare suit voor langere races.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,95

€264,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren 20% Korting 2XU Aero trisuit korte mouw zwart heren (MT6426d-BLK/WHT)

Het 2XU Aero trisuit korte mouw is in de schouders en zijpanelen voorzien van een 3D structuur en een naadloze mouwafwerking van SBR channel. Dit zal als een tweede huid om uw lichaam aanvoelen. Doordat er gebruik gemaakt word van een hydrofiele nylon-LYCRA vezelmatrix, zorgt de SBR ventilatie voor een betere lucht- en vochtstroombeheersing waardoor u koel kunt blijven. De krachtige, lichtgewicht PWX-stof - met rondgebreide 360-graden stretch - vermindert spierbewegingen en voorkomt vermoeidheid. Dit terwijl de beengrippers met interne siliconenprint zorgen voor een aerodynamische en gestroomlijnde pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€249,95

€199,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren 15% Korting Orca Apex Dream Kona trisuit zwart/wit heren (NR11..02)

De Orca Apex Dream Kona houdt rekening met elk detail van alle drie de disciplines in aanmerking om u de grootst mogelijke prestaties te bieden. Maximaleflexibiliteit en hydrodynamica in het water, de besteaerodynamisch voordeel zowel op de fiets als tijdens het lopen. Als ook technische materialen die de luchtweerstand verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€299,-

€251,95

  Je bespaart €47,05 (incl. BTW)

BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw groen heren 10% Korting BTTLNS Nemean 1.0 pro aero trisuit korte mouw groen heren (0223001-038)

Het BTTLNS Nemean 1.0 Aero trisuit korte mouwen is speciaal ontwikkeld voor triathleten die opzoek zijn naar aerodynamica en maximaal comfort op lange trainingen, de 70.3 en volledige triathlon afstanden. Behaal maximale aerodynamica in de zitpositie dankzij de innovatieve Aero-Carved mouwen welke tot aan de elleboog aansluiten en een windtunnel geteste pasvorm verzorgen. De voor- en achter panelen zijn ontwikkeld van een zeer hoogwaardig materiaal welke extreem licht van gewicht is, voorzien is van 360-stretch en de vochtregulatie maximaliseert. Zij- en been panelen zijn ontworpen van één innovatief en hoogwaardig paneel waardoor het comfortabel, ondersteunend en als een tweede huid aanvoelt. De Italiaans 226 Xtreme TRI-padding zorgt ervoor dat dit trisuit de perfecte keuze is voor je volgende wedstrijd!

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€244,95

€219,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren 5% Korting BTTLNS Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw Artillery Green/Violent Orange heren (0224006-047)

De Typhon 2.0 HEXA trisuit korte mouw is een speciale uitvoering op basis van ons alom geprezen Typhon 2.0 trisuit. De verandering zit hem in unieke ontwerp en dus in het uiterlijk van dit trisuit. Hierdoor passeer je de finish niet alleen met een top prestatie, maar ook nog eens stijlvol! CRE-UTR stof op het voorpaneel, armen en schouders zorgt voor zeer hoge ademende eigenschappen, verbeterde aerodynamica en voelt ook nog eens erg zacht aan op je huid. Dit trisuit is dus ook uitgevoerd met een Italiaanse Tri-Lite zeem voor maximaal comfort op de fiets en deze kleinere zeem zal je vrijwel niet te voelen tijdens het zwemmen en hardlopen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€199,95

€189,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren 50% Korting BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 zwart heren (0219010-2022-010)

De BTTLNS Rapine 2.0 trisuit mouwloos 2022 heeft een aantal doorontwikkelingen ondergaan ten opzichte van zijn voorganger om pasvorm, aerodynamica en comfort te maximaliseren. Het trisuit maakt gebruik van CRE-UTR materiaal op de voorzijde, schouders en armen en een MESH3D-EP op het rugpaneel voor een perfecte vochtregulatie en aerodynamica. Het mouwloze trisuit heeft een zeer mooie pasvorm en is met zijn volledige YKK rits, italiaanse TRI-Lite zeem en FlatLock naden zeer geschikt voor lange afstanden. Daarnaast is het Rapine 2.0 trisuit uitgevoegd met 2 HydroSpeed zakjes op de rug welke erg plat aansluiten, schudden van inhoud voorkomen en hydrodynamisch zijn getest.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€149,95

€74,95

  Je bespaart €75,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Triathlon kleding > Trisuits heren > Orca Core race korte mouw trisuit zwart/rood heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.